ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 // chitchat

Go down 
+13
siobhan fellowes
delilah henson
akiva morgan
grace daniels
natalie diamond
elizabella maxwell
paige barnwell
ava donati
cymille de light
aeneus maxwell
maksim belov
hadley weston
-
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Jul 16, 2013 8:07 am

melanie & millenia, se opravičujem ampak trenutno nimam idej za nove like, tako da bosta morali počakat na lizzy, ki pride nazaj v četrtek. jz sem žal izmozgala vse ideje. XD

sicer pa ja, bodte pridni in se slišimo v petek. smitten1
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPet Jul 19, 2013 5:40 pm

why so quiet? smitten3 
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyNed Jul 21, 2013 9:24 pm

hellooo, guys! jaz se opravičujem vsem, ki čakate na moje odgovore (lizzy&claudie), jih dobite danes tekom dneva! ^^

anyhow, kako ste, kaj delate?
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Jul 23, 2013 6:29 am

    hi, guys! omg, i am in such a good mood. POČITNICE SO! naslednji teden grem na morje. odpisala sem vse dolgove. našla super skupino za poslušat. grem k eni prijateljici v ljubljano. dobim se s sošolkami. kopala sem se v bajerju z najboljšo prijateljico. in dobil kup pošte in moram se spravit pisat pisma za sošolke kar mi zveni tako super duper zakon! resno, i feel so amazing! and i love my cute siobhan, have i told you that already!? yay 
Nazaj na vrh Go down
delilah henson
fall is long without wings
fall is long without wings
delilah henson


Število prispevkov : 20
Reputation : 1
Join date : 11/07/2013

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Jul 23, 2013 6:38 am



    i'm in a really good mood too. smitten3 in pisanje pisem je tako zelo awesome, res, zame nikoli ne bo nič prekašalo staromodnega pisma na roko, letos sva začeli s tem z najboljšo prijateljico and it's so much fun. sicer pa ja, se opravičujem glede odgovorov, verjetno pride danes še en, ki sem ga dolžna, se mi zdi da sem končno dobila nekaj časa in navdiha zdaj hh. (:

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Jul 23, 2013 6:40 am

    hahah, i knoooow! omg, ami if you have time you can send one to me, hahah. :3 i love this feeling when you know there is letter waiting for you to read it, isn't it? and in english everything sounds so much better, phahaha.
    same here. sicer ne bom še na chasing shadows spisala opisa ker se mi ne splača ker gremo v soboto na morje, but still. awsomnesssss :3333
Nazaj na vrh Go down
delilah henson
fall is long without wings
fall is long without wings
delilah henson


Število prispevkov : 20
Reputation : 1
Join date : 11/07/2013

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Jul 23, 2013 7:50 am



    aaah, that would be awesome actually. tako da ja, če si res za to, mi lahko pošlješ na pm naslov pa to and we can be penpals haha. smitten1

    mi gremo tudi na počitnice zdaj počasi, yes, sem se zdaj spomnila da moram še v odsotnosti pisati. a je kdo v zadnjem času slučajno gledal kak dober film? bi si rada kakšnega dobrega s sabo vzela pa se ne spomnim nič pametnega, tako da bi bili predlogi več kot dobrodošli. kakršnakoli zvrst, samo ne grozljivk, ker sem precejšnja reva glede teh. ^^  

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Jul 23, 2013 8:02 am

    the first time
    oh and please please please glej serijo downton abbey, se mi zdi da bi ti bila všeč! :3 resno to so časi okoli titanika in še svetovna vojna. lovely thing, indeed. and i will send it to you! :3
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPet Jul 26, 2013 3:48 am

omg, guuuys, ne vem kaj naj storim s forumom. Neutral ne vem, če se mi sploh še splača trudit, glede na aktivnost zadnje čase...
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPet Jul 26, 2013 4:35 am

zadnje čase? a ni forum odprt samo en teden? počitnice so, saj noben forum ni aktiven. ;D škoda, ker več ljudi ne piše, jaz bi z veseljem.
sicer pa morjo bit predvsem člani teama taki, ki ful pišejo. upam da si izbrala prave ljudi, ne sam take, ki po igrah pisarijo. Razz
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPet Jul 26, 2013 4:38 am

well, nisem mela dosti izbire...
evo, zdaj smo se zmenile za prvi forumski dogodek tako da pridejo zvečer verjetno že prijave. ;)jaz mam ravno med počitnicami največ časa za pisanje. lol

anyhow, kako ste? kaj počnete?
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPet Jul 26, 2013 4:59 am

    oh, she did, don't worry jake! :3
    sicer, paaaa. jap morje. po pravici povedano komaj čakam da grem, samo to pomeni dva tedna bolj malo interneta in dva tedna z mojo familijo - kar mi po pravici povedano ne diši prav preveč.
    se mi zdi, da je trenutno ravno big season za it na morje in zato nihče ne piše. saj bo pomojem bolje. pošljem big mail around in upamo, da bo učinkovalo. smitten1 
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPon Jul 29, 2013 11:05 pm

ste si vsi pogreznili v zemljo?? ali imam samo jaz tak občutek?Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Jul 30, 2013 1:50 am

bolj kot v zemljo pomoje na morje chuckle se pozna na vseh forumih da so počitnice. samo ne obupat prehitro. ;D drugače pa je a še komu tako fakin vročeeeeee kot meni... scratch 
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPet Avg 02, 2013 6:50 am

    OMG prevroče je! danes se mi je sicer zdelo malo manj - ampak verjetno zato, ker sem bla cel dan notri in brala. ^^ taki dnevi so, da se mi sploh nič ne da in potem sem cel dan na kavču in pijem limonado in uživam. XD

    anyhow, kako ste kaj ostali? smitten1 
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyPet Avg 02, 2013 9:21 pm

razmišljam o še enem liku na tem forumu, ampak nimam ideje za kaj kulskega. a kdo rabi kakšno posebno povezavo za svoj lik mogoče? Smile
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptySob Avg 03, 2013 3:52 am

    oh guys, na morju je še bolj grozno. vročina je za znoret in temperature nabijajo nekje do 40 stopinj. resno, nekako se skušam ne pritoževat ampak še vseeno, kar teče od mene in to mi ni najbolj všeč.
    pogrešam dneve, ko sem lahko cel dan čepela za računalnikom in se poglabljala v forume. sicer paaa, kako to da nihče ne piše v rpg predelu? c'mon guys! zmigajte se, prihaja dogodek in s tem, veliko zabave hihihi.
    sicer pa kdo za mojo siobhan kar se tiče dogodka? še vedno bi potrebovala spremljevalca, hihihi :3
Nazaj na vrh Go down
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 EmptyTor Avg 06, 2013 3:03 am

a je s forumom konec? to je blo pa hitro, škoda.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





// chitchat - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
// chitchat
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
and as we wind on down the road,
-
Pojdi na: