ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloIščiRegistriraj sePrijava

// chitchat

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
natalie diamond
a whiter shade of pale
a whiter shade of pale
natalie diamond

Število prispevkov : 7

// chitchat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 7:21 am

hello someone new here! Very Happy ja zasnova in forum na splošno je naravnost amazing smitten2 nekako sem se hotela že prejšnjo rundo, ko je bil forum prvič odprt registrirat, ampak sem imela na žalost premalo časa.
tudi jaz sem imela nekaj že v glavi kakšen bi lik dejansko bil, ampak zgodovina in to joj premalo inspiracije-.-"

mene pa the host ni pritegnil, niti film mi ni bil tok všeč (čeprav ja, max irons not igra:3), niti knjiga. Smile
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
grace daniels

Število prispevkov : 73

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 7:22 am

the host, zakon film. :smitten1:me je ful pozitivno preseneto, ker sem po twilightu načeloma čisto obupala nad to pisateljico, ampak se bom verjetno zdaj lotila še knjige med počitnicami. :3

ima še kdo kako drugo priporočilo za poletno branje, po možnosti bolj lahkotna vsebina? če je fantastika še toliko boljše. ;D

in glede zahtev za kreiranje, nevem, meni je ful zanimivo ko potem vidiš, kaj ti administracija ustvari in je super izziv se vživeti potem v tisti lik. kar je glavni razlog za to, da sem se oglasla direktno v temi. ^^
    also, zasnova = awesome. smitten1 sanda pač. (:

anyway, kako ste kaj na ta vroči večer? baje bo ponoči dež in tbh jaz komaj čakam.
Nazaj na vrh Go down
elizabella maxwell
six feet under the stars
six feet under the stars
elizabella maxwell

Število prispevkov : 50

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 7:25 am

wadduya mean, vroč? tu je hladno, sedim zavita v jopo. dež je bil prej in je zdaj se ful shladilo in je mraz in si delam čaj in ja. moja starša pa pakirata ker gresta zjutr na morje in je cela panika, haha.^^

also, definiraj lahkotno vsebino. soppy love stories? to je ponavadi moja prva ideja za to. (: ampak ne vem, jz načeloma berem al angleške al pa kriminalke. okej, trenutno berem nočni cirkus al nek podobnega in je zanimiva knjiga, sam okej. (:
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
maksim belov

Število prispevkov : 63

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 7:33 am

okej, jaz bom imela raje moškega, cause so many girls now, me no like it! angelček bo, hihi.

tudi tukaj pri nas ni najbolj vroče. ubistvu je dokaj hladno, je bil enkrat ob treh dež in potem se je sonce skrilo, which means no more thirty degrees, yay!

hm, saj bi ti priporočala a song of ice and fire (če je nisi še prebrala) ampak ni ravno lahkotna. ali pa štoparski vodnik po galaksiji, meni je bil blaaazno všeč, čeprav je na momente zakompleksan. ampak kuuul. sicer pa imam jaz že kilometrski seznam knjig, ki jih moram prebrat, pa se še vedno vsak teden doda par novih. ugh, hate that!
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
grace daniels

Število prispevkov : 73

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 7:36 am

vroč as in da je pri nas še zdaj okoli trideset stopinj. umiram. in nočem met okna odprtega ker potem mi gre vsa mogoča žvad v sobo. ugh. -.- jaz bi raje, da bi me zeblo in bi lahko čaj pila, ker sem ravno kupla enega novega, zeleni čaj z aromo vanilije in je njamsi. :3

sicer pa lahkotno kot hja, soppy love stories, kake kriminalke, postulovske zadeve, fantazijske zadevščine, kakoli samo da ni kaj dosti za razmišljat oziroma kake resnične zgodbe, to ni ravno moja prva izbira za poletje. ;P in as weird as this sounds, ampak dong of ice in fire je lahkotno čitivo še zame. Razz

in pri nas se ravno sestra pakira, ker jo peljejo ob polnoči v maribor, da gre potem z nekim krožkom na letališče in potem na švedsko. cela zmašnjava s pakiranjem pa še ''uči'' se kao celi čas in ne smem muzike poslušat, čeprav jo na fejsbuku zelo jasno kaže online. tolko o tem. -.-
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston

Število prispevkov : 133
Kraj : edge of the earth.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 7:42 am

okay, lisa, delilah in kay, vaša usoda je zdaj v mojih rokah. muahahaha. Very Happyče bi rade kej spremenile spremenite do jutri zjutraj, takrat se lotim. upam da se mi v spanju utrne kakšna dobra zamisel za vaše like. Razz

dokončala filma. tip je zaspal v prvih desetih minutah in šel pol gledat neke nemške programe po TVju. XD men je bil pa film všeč, res. čeprav se je zgodba ful prehitro odvijala, ampak to se itak v vseh filmih, posnetih po knjigah. nisem pa fenica twilighta, prebrala sem sam prvo knjigo. ej, a je mogoče kdo že bral casual vacany od rowlingove? je za kaj? ko je že debata glede knjig. jaz se moram spet lotit brat knjige hrošč leti v somraku in agnes cecilija. to sem prebrala v otroštvu in mam v spominu da je bila res hard core zanimiva in scary knjiga, pa sem dejansko pozabila za kaj gre. je kdo bral to?

and i'm approving changes from female to male cherries! yay
Nazaj na vrh Go down
akiva morgan
feathers appear when angels are near
akiva morgan

Število prispevkov : 10

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 8:28 am

for the love of god, forum je prekrasen!
mi je prav žal, da se že prejšnjič, še preden je bil ta skin nisem prijavila c:
ampak je coding, grafika, zasnova. gosh *w*

kako smo kaj? Smile
Nazaj na vrh Go down
delilah henson
fall is long without wings
delilah henson

Število prispevkov : 20

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 9:36 am

hi guys!
    oh, i can't wait, da vidim kaj si boš izmislila hh.
    in ja, meni osebno se je ful fajn poslužit takšnih zadev, ker se mi zdi res zabavno, sploh pa se potem potruditi in vživeti v nek tak lik zahteva vseeno veliko domišljije. it's a challenge for me but it's fun. ^^

hrošč leti v somraku in agnes cecilija sem jaz brala, ja. sicer tudi nekaj časa nazaj, ampak približno se še spomnim vsebine. vem da mi je bila agnes cecilija sploh scary in nekaj posebnega, sicer pa sta bili obe vredni prebiranja, če se še prav spomnim, vem da je šlo branje zlo hitro. se morda kdo spomni zbirke knjig, kjer so potovali v času z nekimi amuleti, mislim da v nek allternativen čas v benetkah ali nekaj takega? ker se spomnim da sem oboževala te knjige, pa se ne morem spomniti naslovov. :/

sicer pa jaz sem super, excited za tale forum, na prvi verziji nisem ravno vesto sodelovala so i'm hoping to change that. (: pa ti/ostali?

Nazaj na vrh Go down
maksim belov
maksim belov

Število prispevkov : 63

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 10:08 am

meni osebno je ta moznost tudi precej kul, ampak tokrat se mi je cisto slucajno pol pojavila ideja za maksa in hja, i must say i already adore him! <3

hrosc leti v somraku sem jaz tudi brala pred par leti, mi je bil tudi ful vsec ampak se ne spomnim vsebine. agnes cecilija pa menda tudi, sam nisem ziher. in delilah, pomojem mislis trilogijo stravaganza, ko je tisto mesto mask in se dve druge, naslova sta mi uspela pobegnit z glave. sem tudi brala in mi je blo noro vsec^^

i'm hypeeeer, ceprav lezim na postli in ne delam nic pametnega razen da visim na fonu (zato tudi nic sumnikov, se oproscam). sem si koncno posvetlila konice in nardila mal side-undercuta pa sem ful vesela in si nonstop gledam skoraj-blond lase spodaj lol. sicer pa sem tudi jaz cist over excited za novo verzijo ata, na prejsnji sem bla (pre)malo aktivna but i promise this time i'll try better! <3
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 6:58 pm

iiin prvi opisek je za mano. kako sem se odrezala? chuckle se bom v kratkem spravila na drug opisek, ampak mislim da bom pred tem še lizzy odgovorila. ^^
pa ugotovila sem, da foruma čist nikjer nisem oglaševala. o.O gotta change that. a bi kdo pomagal, pa dal oglas na kak forum? moramo razživet tale forum. smitten3 
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-

Število prispevkov : 320
Kraj : new orleans

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 7:50 pm

i'm writing for natalie. smitten3 
    nikoli več ne grem zjutraj kolesarit. NEVER AGAIN. danes naju je dež dobil in sem bla cela mokra. je pri vas tudi slabo vreme ali smo mi edini, ki mamo dež? spet bom mogla bit cel dan v hiši in gledat filme. fun.

guuuys, kako ste? kaj delate?
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
delilah henson
delilah henson

Število prispevkov : 20

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 8:11 pm

maksim, i love youu, res je tale zbirka ja, thanks! smitten3 
    prvi opis je meni osebno ful dober, great job. glede oglaševanja pa jaz žal ne morem kaj dosti pomagati, ker trenutno nikjer drugje nisem ravno aktivna.

pri nas je tudi slabo vreme, yes ampak se ne sekiram preveč, ker sem tako ali tako želela pogledati par serij danes in tako vsaj ne bom imela občutka, da zapravljam lep dan haha. imam zdaj maratone starih serij and it's fun! (:
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 8:52 pm

eva, sej to ni tako slabo preživljanje prostega časa XD včasih prav paše. jaz se pa dolgočasim v službi, poleti se nč ne dogaja. še dobro da mam ta forum in facebook. XD

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes

Število prispevkov : 117
Kraj : edinburgh, scotland

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 10:04 pm

hi guys!
    oh i am over excited about this forum! po pravici povedano sploh ne vem zakaj si delam ta lik ker grem v nedeljo za cel teden v hribe but still imam eno dobro idejico za my baby hihi. so yes, i can't wait to see her!
    o-o-oh a kdo gleda downton abbey? :0 jaz sem popolnoma navdušena nad to serijo, srsly it's one of my favourites!
Nazaj na vrh Go down
marnie danes
with the beast inside
with the beast inside
marnie danes

Število prispevkov : 21

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 11:10 pm

oh krasen forum!
    eustace, a delaš kate b.? ona je tako cute. :3
    no v glavnem jaz sem svoje opravila, zdaj samo čakam, če mi kdo spiše kaj na plot, drugače grem kar jaz malo naokoli. čeprav si ne smem preveč nakopat, ker bo še nekaj dni precej busy, potem pa malo več časa.

mi je pa nadzakon, da ste se odločili za rapid fire, tko pogovori vsaj nekam stečejo in se ne zaustavijo na polovici, ker se nikomur ne ljubi spisat "normalnega posta".

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
siobhan fellowes

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 11:17 pm

yey, isn't she awsome! :3 trenutno imam kilometersko listo ženskih play by-jev in nekako mi je boljše delat ženski lik tako da sem uper-duper excited about her! smitten3 
    sicer pa my girl se javlja for your marnie. i love that name and the fact that she is bisexual! :3 i want her! chuckle 
Nazaj na vrh Go down
akiva morgan
akiva morgan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyČet Jul 11, 2013 11:56 pm

hadley, za oglaševanje lahko jaz pomagam (:
oh, zdaj se moram spraviti na plot page c:

+ima kdo kakšen super film za priporočat? ker pojma nimam, kaj naj pogledam.
orphan black bom počasi pogledala do konca, potem pa ne vem, česa se naj lotim :p
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 12:03 am

veseli bomo tudi kakšne pohvale v zato namenjeno temo chuckle 
akiva, če si na kakem forumu kar oglašuj, pa lahko vrnemo uslugo in damo tudi sem njihov oglas. :3

gosh, danes sem neproduktivna. mislim, za mojo službo, za ta forum mi še kr gre. XD
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
siobhan fellowes

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 12:20 am

akiva. downton abbey! :3 to sicer ni film, pač pa serijo but i am sure you will like it. resno jaz sem totalno navdušena nad to serijo hihihi, i love it. :3
    sicer pa yey, moja siobhan ima končno le plot! really hope you like her, hihi
Nazaj na vrh Go down
akiva morgan
akiva morgan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 12:26 am

aw, thank you! smitten2 
bom pogledala, dva dela ob sta mi še ostala :p

siobhan is amazing *-*
Nazaj na vrh Go down
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati

Število prispevkov : 68

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 3:00 am

oh, ko bi vsaj js delala, i wanna make moneeeey! tako pa i'm stuck with math, ker je nisem sposobna se naučit v teku leta, how awesome is that?
    čeprav i must say, still enjoying the summer as much as i can iiin danes sem doma. samo js poleti kljub temu da je poletje ne prenesem enakega vsakdana, na primer ves čas iste plaže in istih ljudi? chuckle

uuu nova sezona skinsov je začela, gleda kdo? gotta love effy :3
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
siobhan fellowes

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 7:45 pm

hm, ne prvič slišim za to serijo. (: sicer pa, jaz sem zadnje čase tako čustvena. hah, resno gledam neko serijo in potem ena ženska umre in jaz sem totalno v solzah, lol. anyway, jaz bi tudi delala. samo ne vem kje, pa še nisem osemnajst in je težje dobit službo. but i need money, so i would work, hahha.

sicer pa, uf jaz sem tako vesela, da sem se znebila matematike za dva meseca. mislim resno, vedno lepo spacam za dve in potem sem se letos odločila da grem na tri samo niti ne vem kako mi bo ratalo. verjetno mi sploh ne bo xD. but yes, we will see. :3

guys, how are you? forum je počasi pričel delovat, how fun is that!? pa kar naenkrat največ forumov odprtih, that makes me happy. somehow. čeprav sploh ne vem kje bi sodelovala ker če sem na prevečih potem nikjer ne morem redno. dontknow 
Nazaj na vrh Go down
elizabella maxwell
six feet under the stars
six feet under the stars
elizabella maxwell

Število prispevkov : 50

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 8:52 pm

oh moj bog, še nikoli nisi slišala za skins? oh moj bog. okej pardon, prav. haha, je dokaj epic zadeva. oziroma meni je bila prva, druga sezona top. pol sem se nekoliko izgubila, sam zdaj spet gledam. effy je epic, še vedno nism pogledala drugega dela te nove sezone in komaj čakam da bo cassie in njeni epizodi ampak ja. prav. trenutno gledam lie to me. uporabno, lol, po mojem sem se naučila že cel kup zanimivih zadev vmes. pa čakam da bo graceland, suits, doctor who in seveda, teen wolf. čeprav sem dragemu obljublja da tega ne bom gledla brez njega in imam obe epizodi na računalniku in oh ja, waiting. pa orphan black bom še enkrat pogledla skozi, definitivno!

jz sm tk vesela da sm se znebila matematike za vedno! Razz okej ne, saj ne, pri ekonomiji je še malo mam, ampak to bom preživela.

in jaaz sem dobro. starša sta na morju, moja bica je dobila idejo da bom čist paf in me vsak dan vabi na kosilo in s tistim grozilnim tonom da ja ne morm rečt ne... ampak prav. čeprav bo naredla neko čudno juho dans. in še vedno ne more prebolet dejstva da ne jem mesta. ugh! ampak ja.

tale forum je zakon. elizabella je še vedno na razpolago vsem, morm se spravt na plote pa malo ji poiskat več povezav. tale rapid fire zadeva je osupljiva. smitten1
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 10:34 pm

woah, danes je pa pravi čudež dobit nekoga ki še ni slišal za skinse. jz sem gledala prvo pa drugo generacijo (mislim da je blo do četrte sezone to?), potem se mi ni dalo več. ^^ trenutno pa gledam chicago fire, lušna zadevca. :3 pa dexterja mam še celo prejšnjo sezono razen prvega dela za pogledat, pa zdele je začela hodit nova/zadnja sezona. ampak se mi nekak ne da spravit gledat tega. -.- juj, pa suits sem v dveh tednih pogledala obe sezoni, it's so lovely. smitten1

also, morphine in calanthe, opis dobita popoldne. oz. vsaj morphine ziher, upam da bom imela časa/domišljije tudi za calanthe. sicer pa jutri ziher, mi bo cel dan dolgčas lol.^^

in ja, a ni fajn se vrnit na te krajše poste? chasing shadows bi bil s tem še bolj zakon. chuckle 
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef

Število prispevkov : 268

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 EmptyPon Jul 15, 2013 8:04 pm

samo na hitro vas pozdravljam. ta bratov računalnik je neko čudo in ne znam niti plota skupej spacat.
res upam, da čimprej pogruntamo kaj je z ruterjem narobe in bom lahk na svojem. -.-
nevihta je bla, nama je elektriko v celem nadstropju vn vrglo in zdaj ne dela. fuckity fuck.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down

// chitchat
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next