ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 // chitchat

Go down 
+13
siobhan fellowes
delilah henson
akiva morgan
grace daniels
natalie diamond
elizabella maxwell
paige barnwell
ava donati
cymille de light
aeneus maxwell
maksim belov
hadley weston
-
17 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: // chitchat   // chitchat EmptyTor Jul 02, 2013 1:08 am

// chitchat
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 6:21 pm

no, če ne bo nihčw drug začel, bom pa jaz. kako ste kaj? smitten1
upam da ste nekateri vsaj tako navdušeni nad ponovnim odprtjem foruma kot sem jaz. :3 v prvi verziji sem sicer sodelovala samo pri nastanku foruma, zdaj pa bo to edini forum na katerem sem se odločila dejansko pisat.
yay
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 7:14 pm

    good morning guys! jaz sem super, ceprav mal zaspano se ampak bo :3
    jaaaaaaaaaa ja sem blazno vesela da je nazaj, ker mi je bila ze prva verzija vsec, ta mi bo pa nedvomno se bolj <3 da sploh ne omenjamo skina ki je beyond perfect (what else could you even expect from ruby?) in aaaah, i'm excited way too much <3
    ohmy, insomnia bo pisala, god help me, to bo pa res popolnost Surprised mene je vedno zanimalo kako pises, se na dgju in chasing shadows, ker si bila vedno samo administratorka, komaj cakaaaam! :3
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 7:22 pm

haha, ja, malo starejše generacije se me verjetno spomnijo pisat na tistih reeees starih forumih. ^^ ponavadi ker mam tok administratorskih stvari za naredit na forumu nimam časa za pisanje, ampak glede na to da bo do rapid fire bo mislim da precej lažje. ampak je že res dolgo odkar sem pisala tako, don't eat me alive guys! Very Happy
ravnokar sem naredila plot page in sem cela excited že! smitten1čeprav me verjetno ne bo zraven ob odprtju foruma, ampak upam da ko jutri pridem nazaj da vidim že celo vojsko hadleyinih demonov tuki XD
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 31

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 7:53 pm


    hej peeps! smitten3 getting pretty excited about the re-opening myself, too. lol, malce razmišljam o tem, kakšen vraga lik naj imam, čeprav me malo vleče, da bi spet mela nekaj takega, kot je bil tale aeneus, with the same fc as well. ugh! ampak ne vem, kaj mi je blo, ko sem izbirala priimek, like god was i drunk or something. anyway, če kdo išče kakšno kickass povezavo let me know, kkay? <3
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 8:37 pm


    hi guys! i agree, it's great to have this forum back <3 se spominjam kak sem včasih tuki full rada pisala pa pričakovala kdaj bo moj likec umrl, pol sem bila pa čist yey ko je cym postala demon (= skin je res... omg, don't know what to say (: jaz tudi premišljujem, da bi ostala s cymille, ker mi je še vedno ena velika srčica, sam da bi mal opis preuredila...
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 8:40 pm

    mene pa na tistih res starih itak ni bilo haha. ampak ja, jaz upam da za odprtje bom, pomojem mi bo ratalo, awh.
    roseeeeee, jaz hocem kaksno crazyass povezavo s tabo, i can't resist you! pa se moj fc bo 100% georgia frost, in lik bo dokaj fucked up (nimam se nobenih konkretnih idej ampak to je ziher) tako da i volunteer <3
Nazaj na vrh Go down
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati


Število prispevkov : 68
Reputation : 8
Join date : 26/06/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 9:20 pm


    oooh, look at this, everyone excited already smitten3
    i feel you virginia, tudi osebno komaj čakam da začne ustvarjalka foruma pisat, i'm sure it will be super duper exciting chuckle 
    in to glede skina, don't make me blush girls, najlepša hvala <3

    njah njah, kar se tiče likov - sem se odločla da izkoristim eno elegantno, nedolžno bitje za fc in iz nje ustvarim eno fucked up demonko iiin emily didonato sounds the right pick for this, hm?
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 9:26 pm

haha, omg, to much pressure girls XD že ne vem kok časa nisem pisala, hope i won't disappoint you. ^^ na konc se bo zame izkazal tisti rek... "those who can, do; those who can't, teach", oz. v mojem primeru "those who can, do; those who can't, make (RPG)". Embarassed
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 9:29 pm

    agreed, can't wait! :3
    no prob girl, you know we love you and your skills <3
    ah ne, jaz verjamem da super pišeš, konec koncev je bil tudi opis od alice na chasing shadows amazing, that tells something^^

    jaz se ful ne morem odločit za vrsto. najbrž bo padli angel ali demon, but i sooooooo can't decide ohmy. in ruby, yes, emily is just perfect for that <3
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 31

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 9:44 pm


    well, i've decided. aeneus ostane. s fc-jem, z imenom, delno z zgodovino, samo ta grozovit priimek mu morem v nekaj novega spremenit, lolol. virginia, i'll gladly take you up on that offer, pm me if you get any pre-opening ideas, yeah? (:

    also, informativno: če izberemo, da je naš lik človek, bo tudi na tej verziji lahko prej ali slej umrl in postal nekaj drugega, yeah? ^^

Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:21 pm

ja, lih sem hotla komentirat glede tega. več kot bo ljudi, več bo lahko smrti oz. prebrazb. tale countdown do smrti je bila ena mojih najboljših idej pomoje. XD tako da če ste radi v suspenzu kaj se bo zgodilo z vami, predlagam da ste civilisti. :smitten1:tako je, če ste ljudje, lahko postanete demon ali angel. če ste angel, lahko postanete padli angel. druge kombinacije niso mogoče. največ preobrazb doživite če gre vaša pot človek - angel - padli angel. če ste ljudje sicer nimate moči nad tem kdaj umrete in kaj postanete, če pa ste angel pa je odvisno od vas, če postanete padli angel. upam da to ni bilo prevče zakomplicirano lol.^^

well thank you, virginia, that means a lot. smitten1
Nazaj na vrh Go down
paige barnwell

paige barnwell


Število prispevkov : 47
Reputation : 4
Join date : 18/05/2012
Age : 28
Kraj : louisiana, new orleans

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:22 pm

uuu da se še jaz oglasim tukaaj ! sicer še nisem odločena kdo bo upodobil paige, saj imam zaenkrat samo nekako samatho basalari pred očmi, ampak definitivno se bom pridružila zasedbi hihi. že s cassandro sem tukaj sodelovala in se imela izredno fajn in je prišla med angele and all ampak ja hihi. tale moja deklina bo veliko bolj messed up, čeprav neke konkretne ideje še nima, torej se lahko ponudim komu za kakšno povezavo katero bi lahko spackali skupaj hh ^^.
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:27 pm

welcome paige. smitten3 vedno več nas je, super. :3
jaz mam z veseljem z vsemi vami ki se ponujate povezavo, čeprav mislim da bom začela le z dvemi, tremi povezavami zaenkrat, da si ne naložim preveč dela.^^

anyways, a slučajno kdo ve kaj se vrti v koloseju ta trenutek? moram spet mal v kino. priporočate kak dober film? :3
Nazaj na vrh Go down
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati


Število prispevkov : 68
Reputation : 8
Join date : 26/06/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:32 pm


    prehitevam malo z opisom, zvečer me ne bo, tako da hitim z mojo novo bejbiko že zdej chuckle 

    now you see me, noro dober film, i swear! gatsby sicer tudi, ampak sploh ne vem več če je še na sporedu, pa kolikor vem so si ga ogledali že vsi ki so lahko :3
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:38 pm

haha gatsby sem si pogledala, čeprav moram priznat da me neki ful ni navdušil. now you see me, to mi je pa ful znan naslov, sem pomoje že gledala trailer.... o čem se gre? a je to slučajno tisti film od neki iluzionistov ki ropajo banke? to sm rekla da bi si ful rada pogledala. ne da se mi po googlu brskat lol. XD

ej, za našo super grafičarko pa bomo naredil izjemo Razz
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:45 pm


    aaah, mene je pa gatsby čist fasciniral, morem obvezno tudi knjigo prebrat. sicer pa baje tudi lone ranger ni tko slab, ampak don't listen to me, i have a huge obsession with johnny depp anyway xD

    jaz bi samo vprašala, kak približno pa je opisni obrazec? a je običen freestyle ali kaj drugačen? ker bom verjetno že zdaj začela pisat opis, da ne bo potem zvečer frka :3
Nazaj na vrh Go down
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati


Število prispevkov : 68
Reputation : 8
Join date : 26/06/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:48 pm


    ooo, mene pa je res prevzel, agreeing with virginia here. sploh direktni citati iz knjige so mi bili noro všeč.
    to je tisti o iluzinistih, poglej si ga. mene je noro navdušil woah, že dolgo nisem vidla tako fascinantnega filma no :3
    well now i feel privileged smitten3 

    sicer pa virginia, ni opisa v obrazcu, zgolj vpišeš podatke o liku chuckle
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 10:51 pm

    meni tudi, pa leonardo blazno obvlada. tip bi res moral dobit oskarja, bog. pa tudi ostala igralska zasedba je super :3

    resno? nič opisa, karkoli? WELL THAT'S JUST AWESOME GUYS! bog, rapid fire brez dolgega appa? it keeps getting better! <3
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptySre Jul 10, 2013 11:15 pm

aa, potem sem mislila na pravega. k je en kup znanih igralcev noter, right? moram si ga pogledat. nujno. sicer pa se strinjam, nisem še gledala filma z leotom, ki bi bil slab. pač gatsby ni bil po mojem okusu, ampak tipo zna igrat, i'll give him that.

haha, opisni obrazec ti vzame minutko (: itak so potem plot strani kjer je ponavadi tko da na kratko opišeš lik. sam 'uradni' opis je res brezpredmeten.^^
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptyČet Jul 11, 2013 5:51 am

še malooo, guys! yay 
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptyČet Jul 11, 2013 6:55 am

omg guys, pet zahtev za kreiranje likov. we are only two! XD upam da nama bo uspelo v kratkem vse naredit, jaz se bom svojih lotila jutri. :3 sicer pa, forum je odprt, kako se vam zdi vse skupaj? a ni sandra napisala amazing zasnove? čeprav je bila v grobem zasnova dorečena skupaj je blo vsaj meni brat naravnost amazing. :3
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptyČet Jul 11, 2013 7:00 am

    bog, vem, jaz sem tako upala da bom imela kakšno kickass idejo za zgodovino lika in vse to ampak je na mojo veliko žalost nimam, ugh. sicer osnovne podatke imam že vse, tako da bi načeloma lahko tudi že izpolnila obrazec pa ne vem, če lahko, hm
    however, zasnova je fan-ta-sti-čna, you did an amaaaaaaazing job guys, i love it! vse pohvale teamu <3
Nazaj na vrh Go down
hadley weston

hadley weston


Število prispevkov : 133
Reputation : 6
Join date : 11/04/2012
Age : 36
Kraj : edge of the earth.
Age : 957 years.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptyČet Jul 11, 2013 7:09 am

če imaš že ideje ne bomo nč zamerili če ne rabiš več tistega. samo prečrtaj svoj post. :3
jaz bi se z veseljem že danes lotila ustvarjanja vaših likov, pa se morava najprej z evo pogovorit katera bo prevzela koga + danes se moram posvečat fantu k se ponavad ne vidiva kej dost, tako da danes od mene ne pričakujte preveč. ampak jutri zjutraj se takoj lotim prvega, katerega dobim v roke. smitten3 
anyways, zdele sva se lotila gleda the host, super film. pa tud knjiga, čeprav sem pr njen šele na začetku. :3
Nazaj na vrh Go down
elizabella maxwell
six feet under the stars
six feet under the stars
elizabella maxwell


Število prispevkov : 50
Reputation : 29
Join date : 18/05/2012
Age : 30
Age : 27 years old.

// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat EmptyČet Jul 11, 2013 7:19 am

živijo!

lol, jz ne razumem teh zahtev po likih, mislim, večina ljudi ima že neke osnovne ideje in res ni tako problematično sestavt... ampak tud prav. vsakemu svoje. vem da je meni pol na cs šlo tako zelo na živce ko nihče ni res uporabljal teh likov. okej prav. anyhow.

sandra je itak beyond awesome in ja, njena zasnova je osupljiva! sam ona je meni itak awesome awesome s pisanjem pa vsem, tako da ja. smitten1 

also, the host? a je res fajn? tbh, mene malo odbija to da je steph napisala knjigo. ne morm si pomagat. XD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





// chitchat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: // chitchat   // chitchat Empty

Nazaj na vrh Go down
 
// chitchat
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
and as we wind on down the road,
-
Pojdi na: