ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 klepet,

Go down 
+12
carley everett
noora o'dwyer
siobhan fellowes
claire spaulding
aeneus maxwell
clyde d'angelo
elisabeth lightning
grace daniels
paige barnwell
cymille de light
lysander al-naradef
-
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyNed Jul 08, 2012 7:26 pm

    yaay, čestitam za laptop! <3 pri nas mamo kar vsak svoj laptop (foter pa mama imata itak bolj ali manj službene stvari), sestra veliko potuje in se ji skoraj ne splača drugega, jaz pa sem lani nekako le uspela prepričat starše, da tudi jaz potrebujem svoj računalnik. Razz

    boljše da o mojih starših niti ne govorimo... zdaj smo na tukaj na korčuli na dopustu in mi cel čas tečnarijo zakaj sem vzela računalnik zraven, potem jim rečem, da danes ne bom šla na plažo ampak bova z eno kolegico šle malo po mestu in je že spet vse narobe... mislim, potem pa ni čudno, da mi ni več za it z njimi na morje. ''/

    however, what's up, guuys? smitten3 kaj počnete, kako ste?
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyTor Jul 10, 2012 8:02 am

    ja no vidiš ti imaš vsaj kake kolege. mi hodimo na murter in mi ne dovoljio računalnika vzeti sabo. pač nimam laptopa ga ima pa sestra ampak ga ne vzame. raje plačujejo na uro kar mi je itak bedno ker ne morem pisati nobenega posta skoraj 2-3 tedne. mislim potem pa hodimo pač jaz, starca, brat s katerim se apsolutno nič ne razumeva in pa sestra in njen fant ( ki gresta samo za 10 dni). pač ne dovolijo mi pa iti z njima domov, kar pomeni da obtičim z njimi še za več kot en teden po tem ko preberem že vse knjige in ostanem še brez računalnika.
    obup - resno!? mislim, halo totalno sem jih naveličana komaj jih gledam, potem naj grem pa še za dobre 3 tedne z njimi na morje -.-

    drugače pa ja, nazaj sem dobila navdih in če sem komu dolžna kak začetek ali odgovor naj mi prosim pove - resno guys ne veste kak navdih imam trenutno! ;3
Nazaj na vrh Go down
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyČet Jul 12, 2012 4:25 am

zakaj smo pa tok tihi tu? Že cel dan čakam na char. confirmation pa mislim da je bil samo 1 nov post...

MAKE SOME NOISE, PEOPLE! blah
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyČet Jul 12, 2012 6:57 am

poletje & tipična zgodba na forumih, bi lahko rekli... Razz

sicer pa, the most tipical yuestion we have all been expecting: kako ste kaj ljudje? Very Happy
vam je dež kaj ohladil ozračje ali je padlo ravno nekaj kapelj pa konec, kot pri nas naprimer? -.-
Nazaj na vrh Go down
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyČet Jul 12, 2012 7:05 am

Res? Jaz sem pa navajen da se poleti vse razživi :O Mislim, itak, morje & all that stuff, ampak večina forumov je 'umrlo' v mesecih septembra, oktobra, ko se je začela šola :S

I'm fine, tekju veri much. Včeraj ponoči se je nebo čist strgalo, tk da smo se zbudili v lepo jutro, ampak spe sonce... zdej pa kapljice padajo na intervalu 10 minut -.-"

Going to le morje jutri ob 10ih zjutraj. Will bring my lap top, but no web connection, tako da, če si kdo želi povezavo (ne morem še odpret teme s povezavami, ker še nisem confirmed) naj mi pove & bom napisu dolg opening post, glede na to da bom mel veliko časa ga napisat :DD

Kako pa je vreme drugje po Sloveniji?
Nazaj na vrh Go down
noora o'dwyer

noora o'dwyer


Število prispevkov : 23
Reputation : 2
Join date : 22/06/2012
Age : 26

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyTor Jul 17, 2012 12:35 am

amm. look who's back :DD

meni je pa še zmeraj čisto kul it s starci na morje, ma vzamem laptop s sabo in konec. mi sploh ne težijo, sabo lahka uzamem kogar hočem in delam praktično use kar si zmislim, pač samo da jim dam mir. drugače pa meni na morju ni za pisat poste, se mi ne da in preveč časa mi uzame, sem pa rajši na plaži, v mestu in zvečer zuni Very Happy

pri nas je zdele sončno, ponoči je padal pa spet naj bi -.-'' mi tale dež ni fajn + ohladil se je Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Jul 18, 2012 2:54 am

oh jeah pretty shame for me right. hm če bi imela laptop bi bilo malce lažje but thank god ,da imam vsaj normalen računalnik. ok sej imam rada morje in vse to pa branje knjig nekj dni še rpide v poštev vendar nisem ravno tak tip, da bi se lahko sedem dni cvrla na soncu spala in noo umiram od dolgčasa že tri leta sicer pa mogoče si letos umislim, kaj,da se zmotim.

oh to vreme ja do danes se je shladilo prav super je bilo, čeprav tutu malce sončka ne škodi, oh danes sem se dve uri grela na soncu in čvekala s kolegicami, da sem dejansko pozabila na uro sicer pa kaj kej ostali počnete?
Nazaj na vrh Go down
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Jul 18, 2012 6:57 am

I'm baack! Well just for a week anyway Very Happy

@Noora: Jah, mi smo pa tolk dauč od plaže da ne morma s sestričem vn hodit, tko da pol dolgčas preganjama na parceli Sad

Uau, se je pa kr fejst shladilo. Minimalno 10 stopinj iz Krka do Velenja :S
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Jul 25, 2012 5:52 am

oh common guys očitno tale foumček več kot očitno propada saj je zelo zelo zamrl, meni je ful hudo, ker je to eden the best forums i ve ever been on ampak ok Suspect
Nazaj na vrh Go down
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Jul 25, 2012 10:36 am

yah. It's not gud... Odsotnost obeh adminov na forumu ni fajn stvar :S Sej so počitnice, ampak useen - ni prva želja po počitncah prit na zamrl forum. We need to make it work again!
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Jul 25, 2012 7:52 pm

ja se strinjam,da so pač na morju ipd. sej tudi js grem v pet za sedem dni, ja se strinjam, ker bi bilo res škoda, da bi kar propadel dontknow
Nazaj na vrh Go down
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyČet Avg 09, 2012 12:40 am

Peopelllzzzzzz, where the party at?

Resno, kam ste vsi šli, če admini niso online še ne pomeni, da se mi ne mormo met fajn >.-
Al ste ostali obupali?
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyPet Avg 10, 2012 2:06 am

hello guys. jaz sem totalno razočarana nad vsem skupaj glede nato, kakšno navdušenje je bilo skupaj na začetku zdaj pa ni nikogar, meni je resnično žal, če bi šel tale forumček adios, ker si ne zasluži, nočem, da me narobe razumete ampak malce se mi zdi tudi da bi morali tudi admini malce vzpodbudnega vala dati vsem članom nekako tako, nikogar ne obtožujem ampak samo res se mi zdi škoda.


p.s. sorry lucian you get the post as soon it will be possible
Nazaj na vrh Go down
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyPet Avg 10, 2012 2:58 am

No rush Wink
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySob Avg 11, 2012 7:45 pm

trenutno je odprta anketa v podforumu z novicami - head over there, please. (:

sicer pa dobro jutro. ^^
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySob Avg 11, 2012 10:20 pm

dobro jutro/ zdajle je najbrž že dober dan in in ravnokar sem oddala svoj glas sicer pa upam, da nam bo uspelo forum vrnit na stare tire, ker si resnično ne zasluži konca pale
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyPon Avg 13, 2012 7:49 am

midvi s sethom se bova potrudili in se že dogovarjava glede tega, kako bomo priredili zasnovo, dodali nove skupine etc. v bistvu je vse odvisno od vas članov.

sicer pa, kako ste kaj? kaj počnete? počitnice gredo počasi h koncu... ''/ nekam hitro je minilo vse skupaj, as always XD
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyPet Avg 17, 2012 7:48 am

im super exicited about everything and i just can wait smitten2
upam, da bo tale forumček po prenovi ponovno zaživel

sicer pa ja še prehitro je minilo vse skupaj, joj sploh nočem iti v šolo še posebno ne letos, ko grem v 1. letnik sš omg saj ne morem verejti, da sem že prišla do tja; zato poskušam čim manj misliti na šolo

drugače pa še uživam zadnje dni in gledam my favorite series once upon a time mrorange
Nazaj na vrh Go down
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyPet Avg 17, 2012 8:28 am

Well, jaz grem tudi v prvi letnik and I couldn't be less excited. Mislim, polovico folka tako ali tako že poznam in hodimo ven on a daily basis, ampak res se mi ne da čez 14 dni zmuvat v šolo. Sm tak človek ko bedi do štirih pa spi do dveh, so yeah, that'll work out for me...

I'm happy about it too. Hope we'll make something good happen here Very Happy
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyTor Avg 21, 2012 11:39 pm

ja se strinjam, sicer tudi js ne grem sama ampak resno se mi ne, da iti še posebej vse to učenje and all that stuff, tudi jaz sem tak človek, ki preprosto sovržai zgodnje vstajanje ampak we will survive i hope soo


sicer pa kaj kej ostali počnete ???

in komaj čakam, da bo forum ponovno začel delovat i cant waittttt Razz
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyTor Avg 21, 2012 11:43 pm

nista edina, ki rada dolgo spita. jaz spim najmanj do desetih ne glede na to kdaj grem spat (ko imam čas seveda). če grem po polnoči (kar je med počitnicami vsak dan), potem pa me ponavadi do kosila ni iz postelje. i can't help myself, i just LOVE sleeping. Razz

anyhow, trenutno se poskušam s kolegicami zmenit kaj bomo šle gledat v kino. je kdo tukaj že gledal spidermana?
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
lucian ari'el

lucian ari'el


Število prispevkov : 43
Reputation : 2
Join date : 11/07/2012
Age : 26
Kraj : trapped in a cigarette box
Age : one liners. ZING!

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptyTor Avg 21, 2012 11:58 pm

well, kolikor vem je remake originalnega spidermana torej 1ke, zato sem ga jaz bojkotiral Very Happy

Če pa še niste gledal, batman is must see... but it's not really a romantic comedy type of thing... Ted je baje fajni.
Nazaj na vrh Go down
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati


Število prispevkov : 68
Reputation : 8
Join date : 26/06/2012

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Avg 22, 2012 12:55 am

spiderman je bil super in glede na vse te 2012 zmožnost pač tudi najboljši doslej - ne samo po mojem mnenju :3 sva ga gledala s fantom and yeah, it was fun.
tudi ted je zabaven, makes you wanna have that teddy bear, truly.

najbrž bova kmalu šla na batmana, že ker boyfriend zahteva.. js pa na skrivaj upam, da bom imela šanso it pogledat magic mike, yum yum! c:
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Avg 22, 2012 8:40 pm

wohoo. :3 zahvaljujoč mili imamo zdaj grafično prenovljen forum. jaz delam na osnovi in spreminjamo nekoliko podforume - you'll see, you'll see. =D i'm super duper excited over everything so yaaay.

sicer pa... dobro jutro. ^^
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 EmptySre Avg 22, 2012 8:57 pm

waw totaly amazing, sem ravno odprla povezavo za stran in kar nankrat waw. nova grafika je resnično just amazing smitten2 smitten1


i can wait to see the whole forum

sicer pa vsem dober dan, vroče ne? mrorange
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





klepet, - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 4 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
klepet,
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
-
Pojdi na: