ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 klepet,

Go down 
+12
carley everett
noora o'dwyer
siobhan fellowes
claire spaulding
aeneus maxwell
clyde d'angelo
elisabeth lightning
grace daniels
paige barnwell
cymille de light
lysander al-naradef
-
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
paige barnwell

paige barnwell


Število prispevkov : 47
Reputation : 4
Join date : 18/05/2012
Age : 28
Kraj : louisiana, new orleans

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 4:27 am

    haha i was shocked too. sploh ker mi bo zanimivo mojo cassie sedaj pisati v vlogi angela. she is going to be so lovely aaaaah smitten3 moram priznat da je tole res zanimivo, ker nikoli ne pričakuješ kdo bo in tudi če si ti ne moreš vedeti ali boš angel ali demon :3 but i am glad that my girl is an angel. <3
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 4:29 am

zakaj si vesela?
sicer pa bi bila jaz vesela, če bi cymille postala demon...
ampak me res raho preseneča, da si postala angel, morda sem celo malce zavistna mrgrey
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 4:31 am

well, the first one is behind us. cassie congrats. smitten3

naslednji pa prihaja naokrog že v nedeljo. ^^

in za mano je uspešna peka piškotov z arašidovim maslom, ki se mi enkrat za spremembo niso zažgali. Very Happy zdaj pa se nameravam lotit tehle mojih dolgov, ker se jih moram v kratkem znebit, če se nameravam ta vikend začet pripravljat na prihajajoče šolsko sranje.

also, bo kdo gledal zvečer evrovizijo? (:
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 30

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 5:13 am

    ZOMG cassie, my aeneus is probably gonna fall for her now. chuckle dejansko komaj čakam ko - in če - se bo njuna zveza kaj razvila, ampak to že spada pod pm-e ali plot page. ^^

    sicer pa A ŠE KDO UŽIVA ŽIVLJENJE PO KONČANI SREDNJI ŠOLI? smitten3 tole. je. perfection. res. ej, dejansko se mature ne bojim tako zelo, kot sem se bala zaključka šole, so basically, I AM DONE! ain't life grand?
    yay

    uuu, evrovizija je danes? mislim da bom gledala. navsezadnje je mama zadnjič dejansko gledala, tako da jo bo danes morda mogoče prepričat, da jeva kakšno neprimerno in redljivo hrano in se smejiva finalistom. sicer pa - a mate kakšne favorite? meni je zaenkrat bla simpatična samo in izključno rusija, vse ostalo se mi je zdelo beyond slabo. No
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 5:20 am

haha, rusija je top. party for everybody, dance! xd Razz v bistvu pa je po mojem mnenju vse skupaj ena ogromna polomija.

jaz še s srednjo šolo nisem niti začela, ampak vseeno uživam življenje po zaključeni kemiji z odlično - ja, tudi jaz ne morem verjet in ko sem danes mami to povedala mi najprej ni verjela hihi. s kemijo sem končala ZA VSE ŽIVLJENJE. angel presrečna sem in več kot zadovoljna, da sem na koncu za naprej vseeno izbrala konservatorij za glasbo in nimam niti eno leto kemije, yeeey!

drugače pa danes verjetno bom gledala evrovizijo, ker itak nimam kaj boljšega za počet. ostali? (:
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
paige barnwell

paige barnwell


Število prispevkov : 47
Reputation : 4
Join date : 18/05/2012
Age : 28
Kraj : louisiana, new orleans

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 5:29 am

    cymille- zakaj pa ne bi bila ? angeli so kul and great and beyond amazing ;3 pa še super moč ima bog ve kako zelo pametno jo bo znala uporabiti i mean tisoče in tisoče razlogov je kako in kaj, priznam pa da sem mislila da bo šla direktno za demona but i guess angel is better and even more cute ^^

    aeneus - OMG nujno morava to njeno transformacijo vključiti v najino povezavo, i smell some good drama ;33 yaaayz love

    in pa eurosong ? mislim, da je to vsako leto vse večja polomija in ne glede na to kaj bi mi poslal je pač prevelika politika da bi kamorkoli sploh prišli in gledam bolj kot ne iz radovednosti in pa zaradi tega ker včasih pa upam da se najde kaj pametnega čeprav hej denmark in pa nemčija sta mi kar obetavni pesmi, za našo predstavnico pa nisem ravno ziher kako zelo bo " navdušila " (:

    drugače pa ja trenutno se bolj kot ne učim nemščino za jutri mislim besedišče mam čez, čeprav prekleto ta karakter niti malo ni lahek mislim besede nimajo nobene povezave and all and i hate it --> definitivno ne gre z mano na maturo čeprav sem hotela v prvem letniku vzet nemščino samo ne vem kako zelo bi s tem naredila pametno odločitev hja (: o tem naslednje leto več sploh woah kar tretji letnik bom že, novo garanje potem maturanc in bump 4 letnik here i am. prehitro gre čas prehitro Razz
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 6:05 am

glede evrosonga se bolj ali manj strinjam z vsemi, politika čez in čez, but it's fun to look at them on stage, ko vsi mislijo, da so neverjetno kul. chuckle glede slovenije sem pa tako že pred leti obupala, sploh lani maja mi je bila z tistim mahanjem z roko praktično obupna, ampak je vedno nekako adrenalinsko spremljat, če bomo šli naprej ali ne. ;P

sicer pa, jaz sem se po celoletnem tuhtanju v zadnjem trenutku odločila, da bom na maturi vzela fiziko in sociologijo, since i pretty much like the first one in je imela drugo že moja sestrična, tako da lahko praktično kopiram njeno seminarsko + še najbolj zanimiva mi je, pa še enoletni predmet, za razliko od kake zgodovine. ;P si pa ne splača s tem v prvem letniku glave razbijati, definitivno ne, ker se potem nikoli ne odločiš za isto stvar. Razz

in oh, sem že omenila, kako zelo fauš sem maturantom? -.-
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 7:41 am

cassandra, pojma nimam, zakaj naj ne bi bila, ampak(brez zamere)sem si angele predstavljala kot neke pocukrane deklice in dečke, ki imajo krila. demoni so že na pogled bolj privlačni... vsaj zame.
sicer pa, sem se hotela samo pozanimati, kako zgledajo(na videz)podforumi, ki jih kot angela vidita samo juliet in ti in seveda ostali dve administratorki
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 30

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Maj 25, 2012 9:20 am

    kay, torej evrovizija je bla polomija vseh polomij, god help me. ta drugi del je bil še nekoliko hujši. všeč mi je bla nizozemka, ker me je po obrazu spominjala na cher in ker je dejansko kar okej pela, čeprav outfit, kaj je blo to? pa tista izredno nabafana ženskača, ki je prišla naprej in je mela glas nekako kot tina turner? čeprav ta manj, nizozemska mi je bila dejansko najbolj všeč, pa seveda, vsaj vkolikor se ne motim, niso prišli nikamor. shame.

    slovenija je bila prekleto slaba. ker priznam da nisem vedela, kako izgleda naša finalistka ( chuckle ) sem bila sprva zelo prijetno presenečena, ko je tista bjonda začela pet. potem jo je pokazalo v obraz in sem bla, čakaj, kaj, ta šestnajst-letnica pa res odraslo zgleda. in potem se je v kadru pojavila naša. izredno slaba, performance je bil dolgočasen, pela pa je povrh vsega še v slovenščini, kar je uberminus.

    [Only admins are allowed to see this link] okej, da taka pesem konča na desetem mestu.. ej, fuck my life. ampak okej, dopuščam možnost tega, da imam preprosto sama slab okus, res je, nikdar se nisem zares ukvarjala z glasbo. chuckle kaj pa menite ostali o današnjem polfinalu? ^^

    kakorkoli, thank god that's over. blah
Nazaj na vrh Go down
clyde d'angelo

clyde d'angelo


Število prispevkov : 19
Reputation : 1
Join date : 21/05/2012

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptySob Maj 26, 2012 12:11 am

    yes, it was totally disaster -.- mislim, poglejte sam to kakšne so šle naprej - turčija (i mean, plesalci ki so se na koncu prelevil u ladjo? bruh.), malta, latvija, ukrajina... še najboljša od vseh mi je bla švedska, ki je bla dejansko nekej drugačnega, vsaj kar se me ne tiče. pa slovaška tut ni bla slaba (roooock/metal ;3) sam ni šla naprej (yea, not surprised). pa od nemčije pesm se mi zdi tut kar okej, sploh pevc je tak luškan :3 in srbija je še kar všečna. drugače pa prvega predizbora tko al tko nism gledala, tako da ne morem lih ne vem kako ocenjevat. ampak ja, vse je sam šov in politika, brez tega pač ne prideš naprej ne. in ne morem reč, da mi je taka zvrst glasbe ki pride na eurosong ušeč - to gledam sam zarad tega ker nimam druzga pametnega za počet chuckle

    naša je bla... eh, ni bla lih nevem kaj. dobr, sej dejansko gre hitr v ušesa in use, pa balada je in tko, sam ja, petje v slovenščini NI kul. tko al tko potem devet desetin in pou folka sploh ne šteka kaj punca poje in loh sodijo sam po melodiji or smth. tako da me sploh ne preseneča, da ni šla naprej.

    sam ja, vseen me zanima kdo bo zmagu, tko da bom u soboto definitivno gledla Razz
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 12:04 am

yaay končno vikend. + lepo je videti, kako se forum počasi polni in vsi pridno sodelujete. (:

skratka, načrt za danes je bil, da sem skrajno produktivna ampak zaenkrat še ni nič od mene in potrpežljivo čakam, da se moj navdih vrne in se spravim nad vse dolgove. počasi mi uspeva odpisovat ampak je vse prepočasi za moj okus. glede na to, da sem včasih sposobna preklopit v precej višjo prestavo in odpisovat kot bi mignil je tole skrajno frustrajoče.

kar se tiče evrovizije... v prvem polfinalu je bila švica moja favoritka, niso prišli naprej. mi je bla pa nenormalno huda tista albanka z razponom osem oktav in pol. nisem razumela niti ene besede od tistga kar je pela ampak je bla muska in njen glas tako intenzivno, da je kurja polt povedala vse. od drugega polfinala... srbija. :3 željko ma vedno dobre izbire pesmi, tud makedonija ni bla slaba, in pa švedska je quite awesome. punca ima glas in izgleda goddamn cute. (: se mi pa tud sanja ne kdo bi utegnil zmagat.
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 9:55 pm

@ aeneus; - oh my, i love that song! smitten2 vem, da sem bla strašno jezna, ko ni zmagala, pa mi je bila definitivno bolj všeč kot bilanova - believe, if i'm right? kakorkoli, včeraj sem se ene pet minut smejala, ko je tip sporočal točke za bih; je začel ''mamo lepe punce, lepe fante, babice... manjkajo samo še dedki!'' chuckle

sicer pa, kako vam je všeč letošnja zmagovalka? meni je še kar, moram reči, čeprav je bila srbija absolutno top! ;3 mimogrede, je kdo že ugotovil, da so pesmi bistveno boljše, če ne gledaš tistih, ki jo pojejo in kake zganjajo na odru? ;P
Nazaj na vrh Go down
claire spaulding

claire spaulding


Število prispevkov : 9
Reputation : 1
Join date : 28/05/2012

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPon Maj 28, 2012 12:13 am

i have no idea who to have as a play by. (: lahko kdo pomaga in da kakšno idejo, imam pa - obviously, moški lik. smitten3
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPon Maj 28, 2012 1:05 am

sem videla, da imaš že izbranega.. cole mohr :3 anyhow, kako ste ljudje? kaj počnete? jaz ravnokar pripravljam predstavitev pop arta oziroma se bolj mučim s prevajanjem iz angleščine v slovenščino... če ima mogoče kdo kje kakšno predstavitev tega ali pa mogoče kakšno spletno stran v slovenščini bi bila vesela linka, čeprav dvomim.
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
claire spaulding

claire spaulding


Število prispevkov : 9
Reputation : 1
Join date : 28/05/2012

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPon Maj 28, 2012 1:10 am

Dijaskega nic ne uporabljate vec? (: Imas eno predstavitev o pop artu tam ze narejeno, pa malo poglej. Mogoce je tudi kaj literature zraven napisane ali pa linki, ki bi ti lahko prisli prav.

In ja, cole mohr. smitten3 upam, da mi kmalu tudi spisejo okvirne stvari o liku, tako da lahko zacnem s pisanjem. ga ze kar malo pogresam.
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptySre Maj 30, 2012 6:11 am

yello, guys.

ugh. že cel dan se komaj premikam naokrog, ker me vse boli + vročino imam in ne kaže na nič dobrega. tako da se zdele poskušam spravit v mood za pisanje in upam, da mi v kratkem rata, ker mi prihodnji teden ne bo uspelo kaj dosti odpisovat in bi rada v tem času naredila čimveč. -.-

sicer pa kako ste? dons je bil zjutri baje spet potres? v ljubljani se je baje ful čutilo, jst sm 10 km ven iz ljubljane in ni blo nič. "/ je pa res da sem v hiši, v blokih se bolj pozna.
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptySre Maj 30, 2012 11:05 pm

jaz se že cel teden nekam slabo počutim. ampak verjetno je krivo to, da so zdaj zadnji dnevi da si popravim ocene. pa še za valeto mamo ful dela... jaz nisem nič slišala o nobenem potresu - verjetno zato, ker že cel teden nimam časa da bi prebrala kakšne novice na internetu... pa še internet nas nekaj zajebava zadnje dni. -.-

jaz imam že polno dolgov, pa se sploh ne morem spravit odpisat. mislim, saj grem in odprem temo potem pa vedno pride nekaj vmes - zvem da sploh ne vem za pol testov in spraševanj, ki me še čakajo in se potem celo noč učim fuckin' fiziko, al pa, to se mi je ravno pred dvema dnevoma zgodilo, napišem post in potem pošljem in... ravno nekaj trenutkov pred tem ati izklopi internet in mi dve sekundi po tem pove, da internet ne dela. super, res.

however, i'm fine. vedno ko bi najraje nekam odšla in pustila vse za sabo se spomnim, da še samo dva tedna pouka, potem pa POČITNICE! yay
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyČet Maj 31, 2012 3:07 am

tudi pri meni je zdaj neverjetna gužva in ob vsem tem preprosto nimam energije, da bi skupaj spacala karkoli uporabnega, tako da se opravičujem vsem, katerim sem dolžna odgovore - dobite jih šele čez vikend. -.-

sicer pa, juliet - ravno iz tega razloga sem jaz za pisanje začela uporabljati word. prevečkrat se mi je kak super post ali še huje, opis kar lepo zbrisal in to je vsekakor varneje. Razz

oh, POLETJE, KJE SI? jaz bom umrla do takrat, da bom končno konec z vsem in mislim, da bom prvi teden počitnic kar lepo preprosto prespala. chuckle uživancija po moje, potem pa vse možne počitniške aktivnosti vse do septembra, ko bom - o groza! - 4. letnik. s fiziko na maturi. zakaj se mi zdi, da je to posledica kakega hudega padca s postelje naravnost na glavo? Razz
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyPet Jun 01, 2012 3:23 am

jaz tudi včasih pišem v wordu... ampak takrat sem imela v njem odprtih en kup datotek oziroma spisov za šolski časopis, pa bi itak vse skupaj pomešala. tudi jaz bi se opravičila vsem tistim, ki čakate na moje odgovore - pričakujte jih med vikendom. (: saj bi se zdaj lotila pisanja, ampak me čaka delo z biologijo in matematiko. pa še jezna sem, ker ena sošolka ne rabi jutri pisat matematike. zakaj? nimam pojma. v bistvu sva na tekmovanju obe dobili srebrno priznanje in res ni čisto nobenega razloga, da ona ne bi rabla pisat. pri preverjanju pa sem, mimogrede, imela celo eno točko več kot ona. -.- pomirja me samo še to, da te ljudi gledam le še dobra dva tedna potem pa jih najverjetneje ne bom nikoli več vidla.

fizika na maturi? jaz sem bla do včeraj prepričana, da bom mela v celih dveh letih fizike v osnovni šoli samo petke, potem pa mi je dal test štiri. mislim, glede na to, da moje ostale ocene niso ravno bleščeče sem bla prav ponosna na sebe, dokler mi ni pri testu čisto po nepotrebnem odbijal točke. baje zato, ker naj bi prepisovala. wtf?! če že kaj so drugi prepisovali od mene. -.- ne vem ali se mi samo zdi ali me na tej šoli res vsi učitelji samo zajebavajo. pale

however, kako ste kaj ostali? kaj počnete? (:
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyČet Jun 07, 2012 8:20 am

come on people, wakey wakey. :3 don't you dare all simply drift away.

jst si samo govorim, da moram zdržat do sobote ob enajstih, ko bo butasta matematika za mano in bo svet lepši in čeprov bodo potem še ustni deli, ampak samo da nardim najprej tega pisnega. cele dneve ne počnem praktično nič in sem blazno jezna nase, ker bi se res mogla učit. namesto tega pa vzdihujem in se smilm sama seb, oh well. Smile

in poletje je praktično že tu. which makes me happy.
kako ste ostali?
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 30

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyČet Jun 07, 2012 10:32 am

    seth, i feel you so much, nič ne delam, pa mam in v petek zgodovino in v soboto matematiko. na koncu bom fuknila maturo in se ubila. ali nekaj takega. chuckle

    sicer pa tudi jaz čakam na soboto ob enajstih, da grem po maturi na jutranje pivo, potem domov spat, zvečer pa se napit kot že dolgo ne. moji sošolci obljubljajo, da se bodo zaradi nemoralnega in nenormalnega šolskega in učnega ritma v soboto znašli na črpanju - meni je cilj samo da se napijem, morda bruham in skurim prekomerno količino možganskih celic, ki se ne bodo prav nikdar več renovirale. AAAAAAAAAAAAAAAAA komaj čakam konec pisnega dela!
    yay
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyČet Jun 07, 2012 9:43 pm

jaz sem počutim grozno, čisto izmozgana sem, pijem svoj čaj in se sprašujem... kako lahko med poletjem kakšen človek sploh zboli???
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptySob Jun 09, 2012 8:53 pm

    hello guuys! smitten3

    meni je tako žal, da forum tako sameva zadnje dni... jaz sem imela en kup stvari za uredit v šoli, ker me prej dva tedna sploh ni blo v šolo, in zdaj imam končno zaključene vse ocene in lahko rečem, da se celo nad pričakovanji... ^^ chuckle

    včeraj smo bili na končnem izletu... in ja, zdaj so lahko tudi ostali sošolci ugotovili in mi verjamejo, da naša razredničarka na vsak način hoče, da bi jaz spoznala njenega sina. -.- sicer je že odkar jo poznam malo čudna, ampak to pa je že čisto PREVEČ. kar pride do mene in mi začne razlagat kako bi se midva z njenim sinom dobro razumela, kaj je ta njen sin počel prejšnji teden al pa kaj podobnega. v glavnem, bolj gre šolsko leto proti koncu, bolj je čudna. drugače pa je bilo včeraj super, če seveda ne bi tale ženska vsega pokvarila s tem, da se je verjetno polovico dneva motala okoli mene in mi razlagala o svojem sinu! še en teden potem pa ji lahko v obraz povem kaj si mislim o njej, yeey!! yay
    nad pripravami na valeto sem tudi že obupala. vseeno mi je, če bomo v petek sploh imeli kaj pripravljeno, samo da bo konec prihajajočega tedna in se lahko najprej v miru naspim. mrblue

    in ostali, kako ste? kaj počnete? aja, aeneus, veliko sreče z matematiko in vsem ostalim, ki pišete maturo. smitten3
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyČet Jun 14, 2012 8:17 am

okay guys, če ste vsi busy s šolo se vsaj malce v chatu ustavite, yes? ^^

sicer pa ja, pisni del mature je officially za mano in sledi lenarjenje za dan ali dva. nekaj se mi je dolgov nabralo, ki se jih nameravam znebit jutri. te dni blazno uživam v deževnem vremenu - sem pač ena tistih, ki jim prav pride vsak izgovor, da visijo v svoji sobi in ne zunej. (:

hm. kdo gleda nogomet SLUČAJNO? smitten3
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 EmptyČet Jun 14, 2012 8:35 am

    nope nič nogometa zame. uživam s slušalkami v ušesih in gledam filme, cause guys i am home tomorrow kar pomeni, da zaradi mature or something nimamo šole yay
    sicer je bedno ker bosta doma tudi starca ampak who cares? i can sleep until 11 a.m. and that's great!

    jutri me čaka popoldne izpit iz solopetja, moje grlo je pa v totalnem sranju. resno. zakaj se človek prehladi ravno takrat, ko to najmanj ampak res najmanj potrebuje!? halo, kje je tukaj logika? -.-
    meni je dež tako tako. všeč mi je tisto deževje v angliji, ko skorajda nisi nič moker ampak je tako privlačno rosenje. tu v sloveniji so pa obdobja ko ni čisto nič dežja, potem pa kar naenkrat neki nalivi ampak okej.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





klepet, - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
klepet,
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
-
Pojdi na: