ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 klepet,

Go down 
+12
carley everett
noora o'dwyer
siobhan fellowes
claire spaulding
aeneus maxwell
clyde d'angelo
elisabeth lightning
grace daniels
paige barnwell
cymille de light
lysander al-naradef
-
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
noora o'dwyer

noora o'dwyer


Število prispevkov : 23
Reputation : 2
Join date : 22/06/2012
Age : 26

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2012 8:28 am

hm malo mrtvo use skupi tak da bom napisala nekej če na za kej drugega zato da vas pozdravim ker sem pač nova in tukaj nobenega ne poznam ker sem sodelovala na čisto drugih RPG forumih do zdajle Very Happy (alla forest, eragon, elementalis ) . torej, ellow folk^^ mrorange
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2012 8:40 am

o super ena nova članica upam da aktivna Very Happy joke mrorange welcome sicer pa dobrodošla na forumu in mimogrede ravnokar prebrala sem tvoj opisek in moram reč, da mi je zelo všeč mrviolet
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2012 5:34 pm

dobrodošla! smitten3 ja, forum je zadnje dni res malo neaktiven ampak brez skrbi ne bomo odnehali tako da ti kar poišči povezave in začni pisat.
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
noora o'dwyer

noora o'dwyer


Število prispevkov : 23
Reputation : 2
Join date : 22/06/2012
Age : 26

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2012 6:38 pm

oo, hvala za dobrodoščico in hvala za pohvalo opisa, avery mrorange lepo da je nekomu všeč Very Happy
hmm. ja bom napisala povezavo, in morem rečt da me je tale forum res pritegnil, da sem se registrirala, me zadje čase redko kateri pritegne Smile ampak tale je pa res smitten2
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 7:04 pm

hello guys,

no worries. forum ne bo kar tako zamrl. (: in woohoo, končno se je začelo poletje.
sama se trenutno skušam spravit v tisto stanje, ko nekaj ur sedim pred računalnikom in pišem. v zadnjih tednih se mi je zaradi mature nabralo precej dolgov, tako da bo treba vse odpisat kar se da hitro.

plani za poletje? za deset dni grem konec julija na hrvaško, hodimo na isti kraj že skorajda petnajst let. se mi po resnici povedano niti ne ljubi kaj dosti it kamorkol. vem samo, da imam pred sabo tri mesece brezdelja, vsi me silijo naj grem izpit delat in jst se zaenkrat še trmasto upiram. Razz čakam 16.julij da pridejo rezultati mature, če sem sploh naredila. in potem ko sem na morju še pošta s faksa, če sem sprejeta. -.- nerves, nerves, nerves.

sicer pa, kaj počnete v teh prvih počitniških dneh?
Nazaj na vrh Go down
noora o'dwyer

noora o'dwyer


Število prispevkov : 23
Reputation : 2
Join date : 22/06/2012
Age : 26

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 10:01 pm

jst zaenkrat še veselo lenarim, se nekaj pripravljam na to da bom začela pisat zdele čez poletje xD Pa učiri sem se srečala z eno punco z rpgja, blo zakon Smile drugače pa malo planiramo kam bi šli, zaenkrat vem za primorsko za dva tedna u petk pa za finsko augusta no me probajo še kam zvleči ma bomo vidli Smile
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 10:06 pm

hej there. smitten3 jaz bi se najprej rada opravičila vsem, ki že sto let čakate na moje odgovore... vsi jih dobite v naslednjem tednu. :3

jaz bom med počitnicami največ doma. lansko leto sem šla v london in amsterdam + za dva tedna smo šli z bratrancem na potovanje po ameriki... tako da letos bolj kot kaj drugega šparam za naslednje leto. Razz seveda pa grem na korčulo na morje, ker mamo tam vikend in je že skoraj tradicija, da gremo konec junija tja za dva tedna.

pa ostali?
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 10:09 pm

london, amsterdam, amerika. :smitten:
moje popotovanje naokrog je omejeno na francijo, grčijo pa sosednje države. so neki načrti, da bi šla naslednje leto za čez poletje v ameriko - kolegica ima tam teto in jo je povabila, pa sem se seveda prištulila zraven. bomo vidli, ne vem če mi bo finančno ravno zneslo kaj takega. delala sem do zdej vsako poletje + še med letom, zdej se mi pa res ne da, oziroma vsaj ne na starem delovnem mestu, pa prelena sem da bi si kej novega našla + preveč socially awkward da bi dala celotno spoznavanje sodelavcev še enkrat skozi. oh well.

sicer pa yeah, noora - tud jst se pripravljam na intenzivno pisanje. zaenkrat mi ne ratuje še kej preveč. chuckle
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 10:54 pm

jaz bi tudi ful šla v francijo. drunken ampak po pravici povedano se mi letos ne da nikamor it. prav fajn mi je tu doma, v sobi, z računalnikom... malo grem tu in tam k kakšni kolegici na obisk, gremo ven al pa kaj podobnega... res mi nič ne manjka.

nista edini, ki sta imeli 'pavzo', ko smo že pri pisanju... jaz nisem imela niti časa, niti inspiracije, ampak jutri pa začnem na polno.

danes mamo še nek piknik tako da grem počasi, pa se slišimo še kaj proti večeru. smitten3
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:07 am

francija je bila čudovita, ja. pariz. smitten1

sicer pa ljudje - hitro se prijavit na nov forumski dogodek. i promise, it'll be epic. :3
Nazaj na vrh Go down
alexys harvey

alexys harvey


Število prispevkov : 23
Reputation : 5
Join date : 16/06/2012
Age : 23

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:15 am

vse pohvale, za tale forumski dogodek. seveda sem ga morala takoj naplanit Smile

sicer pa se jaz že rahlo dolgočasim. že ves dan klicarim prijateljice pa jih sprašujem če bi kej pršla k men, ampak dobim sam zavrnitve-nimam časa, grem s tistim fantom nekam, zasedena grem, greve z mamo po nakupih in take. živi dolgčas. edino, kar mi ostane, je, da poslušam kakšno musko ali pa gledam posnetke od jamziboya na youtubu. pa še popolnoma brez navdiha sem, kaj pa vem, če se mi bo stanje kej popravilo.
pa še jutr moja botra pride na obisk, ni bla že vsaj leto. mi bo koristlo da ne bom cel dan spert preživela za računalnikom in se dolgočasla, Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:57 am

- seth, juliet; you guys are freaking geniusses! smitten2 smitten2
tale dogodek je tako neverjetno genialen, da še kar ne morem verjeti and, god, i just can't wait it starts. smitten2 sploh, ker si elle že predstavljam v enepar vlogah in vse skupaj zveni več kot samo fantastično. :3

sicer pa, hja, jaz ravno ne morem reči, da mi je dolgčas, ker sem večino dneva delala, zdaj pa delam še na enem novem forumčku in sem kar zaposlena, kar je super. še posebno zato, ker potem ne razmišljam oziroma preklinjam butastih poštarjev, ki mi še kar niso prinesli novega prenosnika! mojega prvega, če smo natančni, kar naredi celo stvar še whole lot more exciting!

in oh, francija.pariz.amsterdam. wheee.
jaz hočem nekam iti, čisto, čisto res. in sem prišla zaenkrat samo do münchna, avstrije, hrvaške in italije. bravo jaz. -.-
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 8:57 am

waw tud js sm preprosto navdušeno nad celo zadevo (forumski dogodek) seth and juliet milsim, da boljše ne bi mogla izbrati skratka pretty awesome smitten2

drugače pa lenarim cel dan in že dva tedan se spravljam pospravlat sobo drugče po večini visim na forumih wich is pretty awesome


potovanje yeah bila sem že na švedskem in v berlinu tu pa se konča oh and i wis, da bi šla tud v amsterdam, pariz, geneva .... seznma je dolg sej mam še čas mrblue
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 8:17 pm

jaz zadnje dni tudi bolj ali manj preživljam na forumih. zadnje mesece itak nisem mela skoraj nič časa za računalnik in bom pač zdaj nadoknadila. :3

moj naslednji cilj je pariz, ampak bo verjetno trajalo kar nekaj časa da bom jaz kdaj prišla do pariza... prej še morem najt nekoga, ki mi bo vse to plačal. ^^ nasledji ponedeljek pa grem na bled - ravnokar sem zvedla. vseeno boljše to, kot pa da sem cel dan zaprta v hiši.

je kdo gledal včeraj x factor? jaz sem ga gledala (verjetno... drugič v življenju) in morem povedat, da meni tale matija ni nič kaj preveč dobro pel. mislim okej, ni slab pevec, ampak demetra se mi je zdelo veliko bolj... profesionalna, če gledamo glas. pa še to mi ni blo všeč, da je kot zadnjo pesem pel queene (who wants to live forever <33) ki so moja najljubša skupina in res ne maram če kdo poje njihove pesmi ker sem mnenja, da ne more nihče pet bojše kot mercury. v glavnem, kakšni so vaši komentarji zmagovalke?
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati


Število prispevkov : 68
Reputation : 8
Join date : 26/06/2012

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptySob Jun 30, 2012 2:16 am

hey guys, everyone asleep? c:
mene zanima če kdo gleda/je gledal once upon a time serijo ker js jo gledam ravnokar and may i say i'm in love smitten3 če bi obstajal kakšen rpg na to sceno bi bila več kot srečna, da bi se sama spravla na delo pa bolj ne no hihi.

kar se tiče demetre pa mi je res odlična pevka, ampak na trenutke mi malo vzvišeno deluje zato mi ni med najljubšimi. si je pa zmago zaslužla, what can i say.
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptySob Jun 30, 2012 3:58 am

oh, jst se tako zelo trudim sestavit skupaj svojo voljo do pisanja z inspiracijo, eno ne mara drugega, ne vem kaj mi je zadnje tedne. -.- se tako presneto nesposobno počutim, ker ne zmorem napisat enega pametnega posta, ugh.

sicer pa, once upon a time sem sama pogledala štiri dele, ko se je začela vrtet, potem pa ni bilo časa zaradi šole. moram čez poletje nadoknadit vse zamujene serije, trenutno sem pri pretty little liars. supernatural sem se tudi zataknila nekje na začetku šeste sezone če se ne motim, in tako naprej.

oh, jst bi pa kak historical rpg - anglija 19. stoletje, francoski dvor v času ludvika XIV, antična grčija, tudorji. sam take stvari se ne bi pomojem dolgoročno obnesle. "/ žal.
al pa kakšen hardcore moulin rouge style - kabaret and all that, to bi bilo tud kul.
Nazaj na vrh Go down
rosalie fairburn
none of us are free
none of  us are free
rosalie fairburn


Število prispevkov : 23
Reputation : 3
Join date : 30/05/2012

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptySob Jun 30, 2012 4:27 am

huh, jst sem pa kljub počitnicami zasuta s treningi za evropsko prvenstvo.
po cele dneve samo treniramo, da me že glava boli.>.<'

tele vse naštete serije so totalno super♥
ker me vsi poznajo kot depressing soul - tries to photoshop things and watches a lot of television and movies, sem pregledala že skoraj vse(:
hvala bogu bo zdej once upon a time, vampire diaries, supernatural dokaj kmalu nova sezona - jeseni. do takrat se bom pa vrjetno lotila skinsov, ki jih še vedno nisem uspela pogledati do konca. na sceni bom malce pogrešala the secret circle, menim da je bila kar obetavna serija no.

zgodovina je lahko zanimiva in nadležna tematika hkrati.
zato pomojem veliko ljudi nad tem obupa. drugače je pa (vsaj meni) najbolj fascinantno tisto bidermajer obdobje. ko so dame nosile korzete - oh gosh in nekateri moški tudi.

Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptySob Jun 30, 2012 5:04 am

o potem nisem edina, ki treniram in svoje življenje posvečam še nečem drugemu kot forumom in lenarjenju! sicer pa ja to te šteje zgodnjega vstajanja ipd. but i love it smitten1

tud js gledam vsega po malem a kaj ko se spravim gledat zašteka na kateri strani pa sploh gledate js imam nekaj sto pa mi povsod po navadi nagaja drgač pa mislim, da sem pregledala že vse od vampire dairies .. pretty litlle liars skratka everything kar je awesome


se strinjam sicer pa bi bilo njabrž zelo zanimivo pisat na takem forumu vendar bi mogla bit ena osrednja tema da bi pritegal pa vsi dogodki nekaj kar bi uporabnike pripravilo, da ne nehajo pisat just like pretty awesome ashes to ashes smrti, prihajajoča apokalipsa in take stvari i guess
Nazaj na vrh Go down
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati


Število prispevkov : 68
Reputation : 8
Join date : 26/06/2012

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptySob Jun 30, 2012 9:46 am

huh, multi fandom lovers here i see c:
jeseni pridejo nove sezone ja, sicer ravno na začetek šole kar mi res ne pride prav, but okay. komaj čakam, pogrešam te serijeee.

uuuh, moulin rouge rpg bi bil pa pure love, prisežem smitten3 v nekaj takšnega bi se večina zlahka vživela, i think.
celo mislim, da na rpg sceni primankuje kakšnih zgodovinskih forumov, ja.
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett


Število prispevkov : 83
Reputation : 9
Join date : 21/05/2012
Age : 26
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptySre Jul 04, 2012 5:17 am

hei everyone!!!!! ali še koga razen mene ubija ta vročinski val prav srečna sem, da se je zdalje malce shladilo Suspect and guess what sicer pa se še komi dogaja, da zaradi vročine ne more čisto nič razmišljat ka šele, da bi pisal in that have taken my inspiration coffee
drugače pa sem ful vesela, ker mamo nekaj novh članov in je forumček zaživel tako, kot je treba, ker si zasluži go "ashes to ashes" lol! lol!
pred pol ure pa sem se hladila v bazenu z malimi froci mrorange zdaj pa je na vrsti pisanje moji dolgov sicer pa se še komu letos ne , da na morje zaradi enega bednega razloga, ker mu bo dolgčas?????


Nazaj na vrh Go down
alexys harvey

alexys harvey


Število prispevkov : 23
Reputation : 5
Join date : 16/06/2012
Age : 23

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptySre Jul 04, 2012 6:48 am

jp, vročina je bla zadnje dni res ubijalska, se strinjam... dans je tuki celo za kakih deset minut mal dež padu pol je pa nehal Sad sem bla kake tri ure v bazenu me je mlajša sestra tok pošpricala s tisto vodo s klorom, da me še zdej full oči pečejo...
in srečki tisti ki sloh greste na morje jaz nisem bla že od leta 2005 ko se je rodila moja sestrca ker si enostavno en moremo privoščit Sad
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyČet Jul 05, 2012 8:57 pm

oh well, hello guys. jst sm verjetno ena redkih, ki se na vročino hitro navadi in potem celo uživam, ko je blazno vroče. (: glede na to, da je na pagu kamor hodm na morje vedno peklensko vroče, potem se navadiš.

sicer pa, hja. te dni s težavo zdržim doma, ker se vsi spravljajo name z vseh strani in jih mam res že čist dovolj s svojimi komentarji in stalnim kritiziranjem. *eyes rolling*
zdele je že drug dopoldne, ko sedim z laptopom za bajto in odpisujem dolgove. sicer replyev ne objavim takoj, ampak jih po par komadov skupaj, ker sicer bi se spet vse nabral in bi bila na istem. na srečo funkcionira tole pisanje zunaj.

jst grem na morje 21.7. za deset dni. nameravam vzet komp sabo ampak ne vem, kako bo z internetom. a kdo ve kako je s tistimi interneti za tujino, ki se jih da vzet v zakup pri simbolu? "/ ker bi res rada si omislila kaj tazga.
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyČet Jul 05, 2012 10:47 pm

oh ja, vročina. mene je tudi ubijala par dni amak lahko tudi rečem, da sem se že kar navadila, tudi ponoči. in ja, verjetno sem edini čudak, ki še vedno spi z odejo? Razz

mimogrede, seth - spravljajo nate? v kaki smeri to leti? pri nas je to v glavnem na foro tega, da sem spet samo na računalniku in ne delam niti nič, kaj šele kar več in ta zadeva je v bistvu precej nepoštena, sploh zato, ker je pri nas (glede na to, da sem s kmetije) res čisto vedno nekaj za delat in sem se zadnji teden zbujala ob pol petih zjutraj, ker smo delali v vinogradu. -.- včasih sem res fauš tistim, ki živijo v bloku.

however, to objavljanje večih postov hkrati zveni super ideja, ker se meni vedno dogaja to, da napišem odgovor ali dva in sem cela srečna, ker mi je uspelo nekaj naredit, potem pa imam še v istem dnevu odgovor in mi čisto pobere zagon za dalje. Razz

in oh, sem že omenila, da sem ravno danes dobila nov leptopek? :3 kar pomeni, da bom končno lahko začela odpisovati, glede na to, da bo stari verjetno še kak teden ali dva na popravilu. ;D
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyČet Jul 05, 2012 10:58 pm

jst spim z rjuho. moram bit vedno vsaj mal pokrita, drugače ne morem spat. chuckle

spravljajo name v tem smislu, da nikoli ne bodo srečni, ker ne ustrezam njihovim merilom. (: moje ocene so bile vedno super, je nastal problem, da ne hodim dovolj ven. začnem hodit ven, nastane problem da cel dan spim in ne pomagam doma. začnem pomagat doma pride do tega, da se ne ukvarjam s športom, nisem na soncu. vedno bo nekaj narobe. te dni je res glavni problem to, da berem več kot ponavadi in nimam veselja, da bi se popoldne cmarila na soncu al pa se dobivala s kolegi. glede na to, da je najboljša prijateljica doma precej daleč stran se ne moreva ravno videvati, druga pa dela cele dneve in popoldne spi. eh, sej ni neki velik problem, sam pošteno mi grejo na živce. (:

uh, leptop. moje življenje je 25.decembra postalo lepše in lažje, ko sem dobila leptop. Razz še zapoznelo rojstnodnevno darilo. mam tisto ogromno kišto še vedno v sobi, ampak jo uporabljam samo za photoshop, laptop pa za vse ostalo. it's perfect. :3
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 EmptyPet Jul 06, 2012 7:37 am

ohja, to mi je pa veš kot samo znano. -.- tudi moji delajo to ves čas, ko pa človek kaj reče so pa strašansko užaljeni - big deal. ;P

in ja, tudi tukaj se ne bi mogla bolj strinjati s tabo - samo en dan ga mam pa ga že totalno obožujem. :3 in ja, jaz mam kišto še tudi, ampak gre jutri na popravilo, ker je do vratu v virusih. -.- kakorkoli, mam tega srčka zdaj in je več kot dovolj. :smitten:


se morda še kdo ravnokar sprašuje, kako je bvil lahko po praktično celi državi dež, pri nas pa niti presnete kapljice? vroče, vroče, še vednp je hudo vroče!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





klepet, - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet,   klepet, - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
klepet,
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
-
Pojdi na: