ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloIščiRegistriraj sePrijava

{ starships were meant to fly }

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
paige barnwell

paige barnwell

Število prispevkov : 47
Kraj : louisiana, new orleans

{ starships were meant to fly } - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: { starships were meant to fly }   { starships were meant to fly } - Page 2 EmptySre Maj 30, 2012 8:17 am

seveda, da se najde kaj ! and yes i am pretty bussy but wih school only haha (: sicer pa kaj posebnega v mislih ?.
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett

Število prispevkov : 83
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

ObjavljaNaslov sporočila: Re: { starships were meant to fly }   { starships were meant to fly } - Page 2 EmptySre Maj 30, 2012 8:33 am

ja hvala enako v bistvu samo še d konca tedna na polno potem pa sunny

v bistvu sem malce razmišljala o enemies- drama; recimo, da se njuno prvo naključno srečanje odvija kot nekakšen deja vu in da sta se poznata že od prej ne da sta prijateljici ali kaj takega ampak, da sta se enkrat srečale in mogoče, da avery cassandro sovraži, ker je tkakrat zaplejala njenega fanta( če sem prav prebrala je bila cassandra taka) in, da se vse skupaj zakomlicira jo sumi(ker je angel) sicer ne se ji niti ne sanja, da je angel ampak se ji zdi sumljiva recimo potem sčasoma, ko sta malce več skupaj
ok vem, da moja ideja pretty lame ampak v tem trenutku mi ni padlo nič drugega na pamet sice r nočem, da je vse skupaj kr ena random povezava zato, če maš še ti kako idejo kr na dan z besedo;)

evil and drama drama
Nazaj na vrh Go down
zara ruterford

zara ruterford

Število prispevkov : 46

ObjavljaNaslov sporočila: Re: { starships were meant to fly }   { starships were meant to fly } - Page 2 EmptyPet Jun 29, 2012 10:03 pm

oh sva midve kr malo pozabili na tisto najino povezavico or so? (: bi blo luštno če bi končno zalaufali mal tole don't you think? smitten1
Nazaj na vrh Go down
paige barnwell

paige barnwell

ObjavljaNaslov sporočila: Re: { starships were meant to fly }   { starships were meant to fly } - Page 2 EmptyPon Jul 09, 2012 8:36 am

@avery- ohmy sorry for late however if you are still up for it we can talk on pm about the rp Smile
@sariah - bi bilo več kot lušno draga :3

however se opravičujem za odsotnost but no inspiration and all ampak now i am here for good :3 in nekatere povezave tako stojijo, mnoge so izginile pa tudi nekaj novih je tukaj tako da i would love to know kako je z mojimi pogovori tako da sporočite čimprej če ste še za or not Smile

love alma smitten1
Nazaj na vrh Go down
sebastian de angelis

sebastian de angelis

Število prispevkov : 16
Kraj : chicago, illinois

ObjavljaNaslov sporočila: Re: { starships were meant to fly }   { starships were meant to fly } - Page 2 EmptySob Jul 14, 2012 7:18 am

any room for sebastian maybe?? mrviolet
Nazaj na vrh Go down
paige barnwell

paige barnwell

ObjavljaNaslov sporočila: Re: { starships were meant to fly }   { starships were meant to fly } - Page 2 EmptyTor Jul 17, 2012 7:26 pm

awh,awh of course !
    tell me that you have something in your mind for this two :3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: { starships were meant to fly }   { starships were meant to fly } - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down

{ starships were meant to fly }
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2