ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 if we ever meet again --

Go down 
AvtorSporočilo
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

if we ever meet again -- Empty
ObjavljaNaslov sporočila: if we ever meet again --   if we ever meet again -- EmptySob Jul 27, 2013 11:26 pm



      ne da se mi brskat za kodami, tako da bo tole plain and simple. :Drazmišljal sem, da bi jake-u priskrbel eno (nekdanjo) ženo. neke zgodbe okol tega si nisem zastavljal, tako da lahko dejansko to mesto zavzame že kateri od obstoječih likov, lahko pa je tud kakšen nov lik, tu res ni problemov glede tega. lahko je človek, lahko je demon ali angel (ampak v tem primeru ne sme bit že 300 let na tem svet, mora bit mlad demon/angel, ki je bil spreobrnjen v zadnjih letih). ona je v glavnem morala bit človek, ko sta bila poročena. nekak sem si predstavljal, da je ona umrla in so jo spremenili ali pa mogoče da je sam jake mislil, da je umrla, in je zdaj toliko bolj presenečen, ko jo vidi spet živo. v vsakem primeru, ali bo človek, ali nadnaravno bitje, bi blo mogoče kaj zanimivega naplest. smitten3

      torej glede vrste ni omejitev, tudi glede let ne (naj ne bo starejša od jake-a), tudi glede play bya nimam zahtev - samo bi bilo awesome če bi bil kakšen tak, ki mi je vsaj malo simpatičen. chuckle to je to, če ste za to da prevzamete tole deklino se mi oglasite preko PM al tuki smitten3

Nazaj na vrh Go down
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

if we ever meet again -- Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if we ever meet again --   if we ever meet again -- EmptyTor Jul 30, 2013 6:44 am

tole je bilo najdeno, se lahko prestavi v arhiv
Nazaj na vrh Go down
 
if we ever meet again --
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
-
Pojdi na: