ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 NUJNO OBVESTILO!!!

Go down 
AvtorSporočilo
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

NUJNO OBVESTILO!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: NUJNO OBVESTILO!!!   NUJNO OBVESTILO!!! EmptyČet Jul 25, 2013 9:05 am


    HELLO!

    vesna se je odločila, da zapusti forum, kar pomeni, da sem trenutno edina adminka na forumu - to pa pomeni, da bom težko opravljala vso delo sama. odločila sem se torej, da poskusim zbrati nov team in nadaljevati delovanje v foruma (v nasprotnem primeru pa bo to na žalost konec foruma ashes to ashes Sad).

    skratka, IŠČEM ENEGA RESNEGA ADMINISTRATORJA. glede pogojev ne mislim biti preveč zahtevna, pomembno je samo, da imate izkušnje, željo in ideje. vsi zainteresirani mi pišite na zs! pa prosim napišite še kak stavek o sebi, če vas še ne poznam. trenutno je v planu forumski dogodek, ki ga seveda ne mislim izvest sama, zato so dobrodošle tudi ideje glede le-tega. ampak o tem več kasneje. resnično upam, da se najde kdo, ki je pripravljen pomagati, da se ne bomo morali posloviti od foruma.

    mimogrede, imate še dva dni časa, da se prijavite za moderatorje - click here.

    xx, eva smitten3 

Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
 
NUJNO OBVESTILO!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
-
Pojdi na: