ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 to the moon, and back.

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyNed Jul 21, 2013 12:21 am



    naročila so povsem odprta, dokler seveda naročate stvari, ki sodijo na moj repertoar izdelave. zaenkrat sem sodijo ikonce za avatarje tiste velikosti, ki jo podate (od 100x100 do 150x200 etc.), urejanje slik (ki jih lahko nato porabite kot facebook slike vaših likov, za mobitele in opise), mixe (dveh oseb) in animacije. če začnem izdelovati še kaj dodatnega bom to tudi jasno povedala. izdelki so preprosti, brez kakšnih giga size brushov, za izdelovanje pa uporabljam photoshop cs5.

    potrpežljivost je lepa čednost, to imejte v mislih, če se kdaj zgodi, da jih pred vami še malo morje čaka na izpolnitev naročila potem raje počakajte.
    + če imate kakšne posebne želje glede barve las ali česa podobnega, potem to tudi izrecno povejte. ^^

    vse moje izdelke sicer najdete TUKAJ - linki do celotnega naročila vas bodo vodili na ta forum, za ogled je potrebna registracija.

    (!) pozor. ker v povprečju na vseh forumih izdelujem malo morje avatarjev obstajajo play byi katerih galerije sem že povsem iztrošila, v tem primeru si pridržujem pravico, da vaše naročilo zavrnem ali izdelam manjšo količino od običajne.

    & primeri.


    to the moon, and back. Rma-7to the moon, and back. Hill-10to the moon, and back. Dob-12
    to the moon, and back. Toni-1-11to the moon, and back. Ss-15to the moon, and back. Rosie-16

    to the moon, and back. Bp-12

    Spoiler:
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyNed Jul 21, 2013 1:55 am

daphne groeneveld & kaya scodelario avatars, pretty please. ^^
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
sara andreson
against the wind
against the wind
sara andreson


Število prispevkov : 57
Reputation : 24
Join date : 25/05/2012
Age : 30

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyNed Jul 21, 2013 5:29 am

    zoey detuch for me, pretty please? :3
Nazaj na vrh Go down
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyTor Jul 23, 2013 5:13 am

milo ventimigla zame, prosim smitten1
Nazaj na vrh Go down
calanthe hayes
where the story ends
where the story ends
calanthe hayes


Število prispevkov : 28
Reputation : 1
Join date : 20/05/2012

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyTor Jul 23, 2013 5:21 am

    and some esther heesch for me, pretty please.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
to the moon, and back.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
there walks a lady we all know,
-
Pojdi na: