ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 archambault, christina nicole

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
christina archambault

christina archambault


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 03/07/2012

archambault, christina nicole Empty
ObjavljaNaslov sporočila: archambault, christina nicole   archambault, christina nicole EmptyTor Jul 03, 2012 9:36 am

[Only admins are allowed to see this image]
christina nicole archambault

22 | new orleans | journalist | heterosexual | annalynne mccord

i'm coming on like a hurricane, my lightning's flashing across the sky.
you're only young but you're gonna die, i won't take no prisoners won't spare no lives.


[Only admins are allowed to see this image]

    ''Opisati sebe je ena izmed najtežjih nalog v življenju. Vedno ko dobim nalogo, naj se opišem, se začnem spraševati kdo za vraga sploh sem in kaj za vraga naj sploh povem. Na koncu se ponavadi izmažem tako da obračam besede in popravljam s seboj skregani jaz, ali pa rečem da se takšnega vprašanja ne postavlja mladim damam in če želijo vedeti kakšna sem, me morajo spoznati. No, ker tokrat moram napisati spis o sebi, se na žalost ne bom mogla kar tako izmazati, vseeno pa mi ne zameriti, če bo ta spis preveč zanič.
    Torej, moje ime je Christina, večina ljudi pa me kliče Chris. Na svet sem prijokala pred dvajsetimi leti, mami odvetnici ter očku ravnatelju. Kot otrok naj bi bila majhna, blontna in nagajiva punčka, ki je iskala pozornost kjer koli je pač lahko. Če prav je bila mama odvetnica in je imela v službi veliko dela, si je vzela čas zame, a še vedno ne dovolj, da bi zadovoljila malo bitje, ki je kar prekipevalo od želje po avanturi. Z leti jokanja in želje po pozornosti, sem se navadila biti sama in tako preživela dneve v svoji sobi, ter pisala knjige, pesmi ter si v glavi ustvarjala razne romance z igralci, ki sem jih videla v mehiških nadaljevankah, katere je ponavadi gledala moja soseda. Ko me je zgrabila puberteta, sem začela odhajati od doma, ponavadi k prijateljicam, ki so živele v mestu, saj se je tam vedno kaj dogajalo oz. bolje rečeno, tam je vedno bil kakšen lep fant. Doma ni nikoli nobeden ugotovil za moje pohode, le včasih sva se z mamo kdaj skregali, ko ji nisem želela povedati ničesar več o svojem življenju, z očkom pa ker so moje ocene začele vidno padati, kar seveda, ni bilo dobro za njegov ugled. Zaradi teh prepirov me je še bolj gnalo v mesto, v družbo, in kmalu sem zašla v napačno družbo. Spoznala sem nekega fanta, zaradi katerega sem mislila, da bi bilo greh, da mu ne bi dala srce in telesa. Pa sva šla v neko klet in se dala dol. Seveda se je pobahal drugim prijateljem, da je spal z ravnateljevo hčerko, ti pa so seveda želeli preizkusiti novo 'stvar' na tržišču in tako so ponudbe kar začele padati. Bila sem mlada, želela sem biti ljubljena, želela sem zabave. Ko sem dala enemu fantu tisto nekaj kar si je želel, v zameno za nekaj lepih besed in nežnih dotikov, je že prišel drugi. Postala sem kurba, preden sem se sploh zavedala. Prijateljice so se začele oddaljevati. Kajpak, katera pa želi imeti za prijateljico dekle ki je spalo že s vsemi bivšimi in bodočimi? Tako sem našla prijateljstvo pri svojem bratrancu, ki me je spodbujal, mi povedal kako zavrniti fanta, še prej pa izsiliti te sladke besede, ki so mi toliko pomenile. Če mi kdaj ni uspelo in se je kakšen fant od vse te norije spravil na mene, je bil bratranec vedno tukaj in me branil, večkrat tudi s pestmi.
    Tako sem dobila oster jezik, postala zvita in močna nazven. Notranjost imam še vedno izpred petnajst let, ko sem iskala pozornost, jokala za vsako grdo besedo. Še zdaj jočem. Samo, da so se sedaj vse te slane solze spremenile v opolzke in zavajajoče besede, ki lahko človeka kar precej zmedejo. - Le da tega nihče, razen bratranca ne ve, in sem v očeh drugih navadna hudobna psica. Pa naj ostane tako. Bolje je, da ljudje mislijo da sem takšna, kot pa da dovolim, da zlomijo mojo pregrado in vidijo mojo krhko notranjost."


[Only admins are allowed to see this image]

my name is nika and i'm thirteen years old.
i'm in the rpg business for 2 years, you can't find me under the name of other caracters.

[Only admins are allowed to see this image]
credit to [Only admins are allowed to see this link] and [Only admins are allowed to see this link].
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

archambault, christina nicole Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: archambault, christina nicole   archambault, christina nicole EmptyTor Jul 03, 2012 11:09 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
 
archambault, christina nicole
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
 :: 
stari opisi,
-
Pojdi na: