ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloIščiRegistriraj sePrijava

[glasovanje] naj lik meseca julija,

Go down 

kdo si po tvojem mnenju zasluži naziv naj člana meseca julija?
mila
[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_lcap50%[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_rcap
 50% [ 3 ]
kara
[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_lcap17%[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_rcap
 17% [ 1 ]
avery
[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_lcap17%[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_rcap
 17% [ 1 ]
cymille / alexys / oscar
[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_lcap16%[glasovanje] naj lik meseca julija, Vote_rcap
 16% [ 1 ]
Skupaj glasov : 6

AvtorSporočilo
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef

Število prispevkov : 268

[glasovanje] naj lik meseca julija, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [glasovanje] naj lik meseca julija,   [glasovanje] naj lik meseca julija, EmptyPon Jul 02, 2012 6:10 am

yes, we're into our second month!

postopek vam je sedaj že znan - podelite lahko največ dve nominaciji in ju na kratko pojasnite, obrazložite. iz nabora teh nominacij bova potem z juliet izbrali tiste, ki si po najinem mnenju resnično zaslužijo iti v glasovanje in takrat boste imeli vsi možnost sodelovati v končni odločitvi. :3

nominacije bodo potekale teden dni, torej do 8.7.2012.

also, nominirati ne morete administratorjev foruma, torej mene ali juliet, prav tako ne prejšnjih zmagovalcev (naziv je v mesecu juniju pripadel klavdiji z likoma meredith/alexander, katerih dveh podoba se bo kmalu pojavila v zgornjem headerju foruma). lahko pa nominirate kogarkoli drugega, ki si po vašem mnenju zasluži tovrstne pohvale. nominacije se ne seštevajo, tako da če je nekdo pred vami že nominiral nekega uporabnika nima smisla, da to naredite še vi, raje v izbor 'podtaknite' katerega drugega člana. (:

ready, steady, go!

Nazadnje urejal/a seth de villers Pet Jul 13, 2012 12:50 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
kaidan partas

Število prispevkov : 23
Kraj : new orleans, louisiana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [glasovanje] naj lik meseca julija,   [glasovanje] naj lik meseca julija, EmptyPon Jul 02, 2012 6:16 am

okay, jaz bom kar otvorila tele nominacije, preden pozabim in bo en teden že mimo. Razz

1 kara southern
    tukaj se ne bom ponavljala, ker sem že prejšnji mesec povedala vse in res ne morem dodati čisto nič novega. chuckle preprosto obvlada v vseh pogledih. :3

2 mila belikov
    sicer se te ne spomnim / te ne poznam iz drugih forumov, četud je čisto možno, da smo si kdaj pisale že, but okay. skratka od prvega trenutka naprej, ko sem brala opis, mi je tale lik padel v oko - super zasnovana osebnost, ki omogoča malo morje različnih povezav, predvsem zabavnih in zanimivih. perfekten nepoznan play by (i'm a sucker for those), stil pisanja pa je tudi super, četud sem ti še dolžna reply, katerega ovira moje trenutno pomankanje inspiracije. all in all, it's good to have you here and keep up the good work. smitten3

to bi bilo to s strani medeie/setha. ^^

post scriptum: klavdija, my dear, congrats! you earned it. :3
Nazaj na vrh Go down
alexys harvey

alexys harvey

Število prispevkov : 23

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [glasovanje] naj lik meseca julija,   [glasovanje] naj lik meseca julija, EmptySre Jul 04, 2012 6:50 am

1. avery van der woodsen
    zelo mi je všeč njen način pisanja in tudi dolžina&kvaliteta njenih postov. poleg tega sem definitivno zaljubljena v najino povezavico in komaj čakam nadaljevanje smitten2

to bo pa tudi vse,
Nazaj na vrh Go down
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett

Število prispevkov : 83
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [glasovanje] naj lik meseca julija,   [glasovanje] naj lik meseca julija, EmptySre Jul 04, 2012 7:08 am

alexys harvey
tako, kot je že ona povedala se jaz pridružujem z moje strani; im totally fall in love v najino povezavo in dejstvo, je, da je res fantastično pisat z njo smitten1 skratka dobila je moj glas
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef

Število prispevkov : 268

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [glasovanje] naj lik meseca julija,   [glasovanje] naj lik meseca julija, EmptyPet Jul 13, 2012 4:19 am

glasovanje je odprto. (:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [glasovanje] naj lik meseca julija,   [glasovanje] naj lik meseca julija, Empty

Nazaj na vrh Go down

[glasovanje] naj lik meseca julija,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1