ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 belikov, mila katarina

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ava donati
the devil lying in your bed
the devil lying in your bed
ava donati


Število prispevkov : 68
Reputation : 8
Join date : 26/06/2012

belikov, mila katarina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: belikov, mila katarina   belikov, mila katarina EmptyTor Jun 26, 2012 7:27 am

[Only admins are allowed to see this image]
mila katarina belikov

twenty | new orleans |actress | straight | madalina ghenea

i'm coming on like a hurricane, my lightning's flashing across the sky.
you're only young but you're gonna die, i won't take no prisoners won't spare no lives.


[Only admins are allowed to see this image]

    ''za razliko od preostale populacije new orleansa, sem jaz s svojim življenjem nekako zadovoljna. mogoče ne zahtevam veliko? kaj pa vem. moj vsakdan zajema kup tablet proti raznim psihološkim motnjam, veliko mera alkohola, obiske psihiatra in vrtoglavo visoke petke, v katerih se z samozavestnim nasmeškom na obrazu sprehajam naokrog in odkrito koketiram moškim predstavnikom. moja pot se je pričela precej trnavo, toda najbrž ima vsaka kakšen vzpon tu pa tam. rojena sem bila kot edinka vplivni družini v sankt peterburgu, kjer sem živela dokler moji starši niso bili umorjeni. nato je skrbništvo nad mano padlo v roke zavaljenemu alkoholiku, tako rekoč mojemu stricu, ki je bil nadvse vesel, da je pod okrilje dobil lepo mladenko, ki ni imela komu pisniti o njegovih izkoriščevalnih namenih. na njegovo žalost pa sem se hitro izkazala za ognjevito in najino zabavno druženje je bilo končano, ko je darilo mojega očeta – zlat križ z majhnimi diamantki, pristalo v arteriji na njegovem vratu. še danes tega križa nikoli ne snamem z vratu, je nekakšen opomin na moje sposobnosti oziroma na to, da mi nihče ne more priti do živega. to je bil eden prvih dogodkov, ko sem kasirala na račun svojega več ali manj provokativnega videza, vsekakor pa ne zadnji. toda saj veste, kot nas uči kliše, kar te ne ubije te naredi močnejšega. darovi, ki so mi bili položeni v zibelko, znajo biti ubijalski, toda hitro sem se jih naučila dobro izkoriščati. zgodaj mi je moralo postati jasno, da imam tudi jaz še kako dobre adute, s katerimi lahko pridem daleč in dosežem katerikoli cilj. in ne govorim le o videzu, gre tudi za inteligenco. mogoče nisem študentka na harvardu in najbrž res dajem vtis plehke, vase zagledane mrhe, toda v mojem primeru se knjige res ne da soditi po platnici. no, polovično že, le opozorjam vas, da sem pač izvrstna igralka. že kot majhni deklici mi je bila postavljena diagnoza bipolarne motnje, sem pa tudi kompulzivna lažnivka – bolj šibka, a vendar. in to dejansko velja za psihični problem, pa tudi če ne bi – ne opiram se na to in ne iščem opravičila za svoja dejanja. žal svet ne more biti popolnoma preplavljen z dobrimi, poštenimi dušicami, kajti nekaterim ni bilo vedno z rožicami posejano. to tudi ne pride v poštev, če želiš dandanes karkoli doseči. sicer pa sveta ne vidim črnobelo, temveč kot izziv oziroma kot nekaj, kar moram doživeti. ne morem reči, da se včasih ne pozabavam. proti temu zaporedju nesrečnih dogokov, ki mi ga je dodelilo življenje, se ne morem boriti, lahko pa odnesem največ kar se da. in saj veste kako pravijo - me, mlade rusinje, to zagotovo znamo. kako sem se znašla v new orleansu? preprosto, delovala sem spontano kot ponavadi. tako se je začela graditi tudi moja kariera. mogoče se res ne pustim nikomur izkoriščati, sem pa izvrstna manipulatorka, če govorimo o sposobnostih zapeljevanja ali pa ne. občasen skok v posteljo s katerim od vplivnejših mož ni moja naloga ali obveza – dovolj sem talentirana in iznajdljiva, da bi skozi prišla brez tega. nekateri se preprosto spomnimo še na zabavo in imamo še kanček ambicioznosti v sebi. nič škodljivega. oh, ne smem pa pozabiti, da govorimo zgolj o zabavi. na kakršnakoli čustva sem že zdavnaj pozabila, odprtih rok pa bom sprejela kakršenkoli izziv, ki mi ga bo podarilo novo mesto. kajti kljub vsemu, kar sem preživela, je v meni dekle polno energije. pravzaprav sem prepričana, da me nihče ne more spraviti na tla. k temu najbrž primorejo tudi kupi denarja, ki so se začeli pojavljati z mojim prvim delom ter posledično dobra zaloga alkohola. toda temu, dragi moji, se reče volja do življenja. prebila sem se skozi vso sranje, ki mi je prišlo na pot in res izkusila ta svet, lep ali ne. mogoče sem lahko res srečna, ker živim. ravnam se po svojih pravilih in se ne uklanjam nikomur. moje nestabilno življenje polno adrenalina je mogoče na trenutke celo boljša izbira kot tisto varno, preskrbljeno. le kdo bi hotel živeti zaprt v lastno lupino, preveč prestrašen, da bi si utrl pot skozi njo? raje sem divje dekle z divjimi potrebami. raje doživljam poraze in zmage, padam in se pobiram, raje čutim, raje živim. mogoče je prav to tisto, kar se mi zdi najpomembnejše in mogoče je to prav tisto, kar na tehtnici življenja izenači vso nesrečo in mi vliva moči.''


[Only admins are allowed to see this image]

my name is RUBÍ and i'm 16 years old.
i'm in the rpg business for 5+ years.

[Only admins are allowed to see this image]
credit to [Only admins are allowed to see this link] and [Only admins are allowed to see this link].
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

belikov, mila katarina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: belikov, mila katarina   belikov, mila katarina EmptyTor Jun 26, 2012 5:19 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
 
belikov, mila katarina
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» mila's hotel suite

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
 :: 
stari opisi,
-
Pojdi na: