ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloIščiRegistriraj sePrijava

glasovanje za naj člana meseca junija,

Go down 

glasujem za:
kara southern
glasovanje za naj člana meseca junija, Vote_lcap33%glasovanje za naj člana meseca junija, Vote_rcap
 33% [ 5 ]
meredith ohara
glasovanje za naj člana meseca junija, Vote_lcap47%glasovanje za naj člana meseca junija, Vote_rcap
 47% [ 7 ]
cymille de light
glasovanje za naj člana meseca junija, Vote_lcap20%glasovanje za naj člana meseca junija, Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Skupaj glasov : 15

AvtorSporočilo
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef

Število prispevkov : 268

glasovanje za naj člana meseca junija, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, EmptyČet Jun 07, 2012 8:10 am

yes, nominations hurrah!

torej postopek predvidevam da poznate - podarite največ dve nominaciji in ju na kratko pojasnite, obrazložite. iz nabora teh nominacij bova potem z juliet izbrali tiste, ki si po najinem mnenju resnično zaslužijo iti v glasovanje in takrat boste imeli vsi možnost sodelovati v končni odločitvi. :3

nominacije bodo potekale teden dni, torej do 13.6.2012.

also, nominirati ne morete administratorjev foruma, torej mene ali juliet, lahko pa kogarkoli drugega, ki si po vašem mnenju zasluži tovrstne pohvale. nominacije se ne seštevajo, tako da če je nekdo pred vami že nominiral nekega uporabnika nima smisla, da to naredite še vi, raje v izbor 'podtaknite' katerega drugega člana. (:

ready, steady, go!
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-

Število prispevkov : 320
Kraj : new orleans

ObjavljaNaslov sporočila: Re: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, EmptyNed Jun 10, 2012 5:56 am

kaj zdaj ne boste nikogar nominirali? however, let me be the first. smitten3

1.) cymille de light, po mojem mnenju si zasluži vsaj nominacijo, ker nekako ostaja aktivna že od samega začetka, njeno pisanje mi je všeč, hitro odpiše in še najina povezavica je awhhh-some!

2.) avery van der woodsen, njen lik mi je blazno všeč in tudi najina povezavica... samo da jaz še nisem našla časa, da bi ji odpisala (sorry, hun, dobiš odgovor najverjetneje jutri zvečer).

to sta torej dve osebi, ki sem ju hotela nominirati. (:
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
carley everett
angels walk among us
angels walk among us
carley everett

Število prispevkov : 83
Kraj : new orleans, lousiana;heavens

ObjavljaNaslov sporočila: Re: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, EmptyTor Jun 12, 2012 9:35 am

and now its my turn smitten3

1.) florence cooper; najino povezavo sva šele začeli vendar je super- fantastična in upam, da nama bo dobro uspela, prav tako kot mi je zelo všeč njej lik , zato je pač glas oddan njej

2.) meredith ohara; sicer z njo nimam nobene povezave vendar me branje njenih postov, kar posrka, res so fantastični( milslim, da ni enega posta, ki ne bi priitisnala +) prav tako je dovolj redno hitro odpisuje ... tako da kljub temu gre glas njej
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef

ObjavljaNaslov sporočila: Re: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, EmptyČet Jun 14, 2012 8:10 am

in še jaz dodajam mojo nominacijo kari. smitten3

se mi zdi sicer povsem nepotrebno izgubljati besede, ker sem že večkrat povedala, zakaj ji na kakšnem forumu dajem tele nominacije. preprosto obvlada celotno sceno - ustvarjenje nekega originalnega lika in osebnosti, čudovit stil pisanja, zvestoba forumu, etc. (:

nominacije so končane.
v kratkem bom dodana anketa za glasovanje, ko izberemo tri najboljše po mnenju administracije
.
Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-

Število prispevkov : 320
Kraj : new orleans

ObjavljaNaslov sporočila: Re: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, EmptyČet Jun 14, 2012 5:37 pm

izbrane so bile tri izmed vseh nominiranih, ki se od zdaj naprej v glasovanju zgoraj potegujejo za naj člana meseca junija! smitten3
Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef

ObjavljaNaslov sporočila: Re: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, EmptyČet Jun 28, 2012 4:36 am

za glasovanje imate na voljo še tri dni. (:
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef

ObjavljaNaslov sporočila: Re: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, EmptyPon Jul 02, 2012 2:33 am

anketa je zaključena.
zmagovalka meseca junija je klavdija z likoma meredith in alexandra. :3
zaslužene čestitke njej in ostalima dvema nominirankama.

v kratkem bodo že odprte nominacije za nov mesec. ^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: glasovanje za naj člana meseca junija,   glasovanje za naj člana meseca junija, Empty

Nazaj na vrh Go down

glasovanje za naj člana meseca junija,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1