ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 fitzgerald, oisin gideon

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
claire spaulding

claire spaulding


Število prispevkov : 9
Reputation : 1
Join date : 28/05/2012

fitzgerald, oisin gideon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: fitzgerald, oisin gideon   fitzgerald, oisin gideon EmptySre Maj 30, 2012 7:13 am

[Only admins are allowed to see this image]
oisin gideon fitzgerald

twenty four | dublin, ireland | street artist | heterosexual | cole mohr

i'm coming on like a hurricane, my lightning's flashing across the sky.
you're only young but you're gonna die, i won't take no prisoners won't spare no lives.


[Only admins are allowed to see this image]

    ''Ja, že zdavnaj sem odmislil dejstvo, da sem bil pravzaprav rojen v družini, ki se je lahko z zamahom desnice znebila nedolžnega življenja, uničila družino ali dve, ker se jim je tako pač zazdelo, si z denarjem in avtoriteto privoščila vse potrebno in še več. Saj ne, da so vsi moji sorodniki podli, ampak preprosto nanje gledam s tega vidika zato, ker so me dobesedno pregnali od doma, ker sem pač želel sprejemati lastne odločitve. Jasno, če jih ne bi, in bi se preprosto predal toku oziroma pridno ubogal naročeno, bi bil sedaj verjetno na poti do doktorata, potem pa bi se kopal v denarju, ki bi ga kot eden izmed dedičev podedoval. Eden izmed dedičev zato, ker imam brata dvojčka, ki pa mi sicer ni niti malo podoben. Vedno je bil bolj plašen in ubogljiv, razlikujeva pa se ne le po karakterju, temveč tudi na videz.
    Kakorkoli že, zdi se mi, da sem sicer pravi Irec, tu in tam pregloboko pogledam v kozarec, priznam, ampak kateri umetnik pa ni tak? Ja, izbral sem umetnost in zdaj bi mi lahko rekli ulični umetnik. Ne zato, ker spim na ulici (čeprav se občasno tudi to pripeti, ne zato, ker ne bi imel stanovanja, pač pa zato ker mi zaradi teh in onih razlogov ne uspe prilesti do tja), temveč zato ker to pač sem. Ne ustvarjam le grafitov, občasno slikam tudi na platno ali skiciram portrete na papir, ter počasi služim za preživetje. Ne morem reči, da mi denarja primanjkuje, pa tudi preveč ga nimam. Ravno dovolj, da si tu in tam privoščim oddih od dela, ki ga pravzaprav ne dojemam kot takega, kajti slikanje je moja velika strast, ter, ja, booze. Temu se pač ne morem odpovedati. Čeprav po vsem tem kar sem do sedaj povedal zvenim prav prijetno, moram priznati, da imam tudi temno plat. Kdo pa je nima?
    Priznam, da se tu in tam zapletem z napačnimi ljudmi, droge so postale moj vsak dan, prav tako alkohol. Ničkolikokrat sem se že znašel za zapahi, zavrnil pomoč svoje družine, ko so me poskušali spraviti v red, pa so sedaj že obupali. Verjetno mislijo, da sem že mrtev. Sicer pa imajo prav, zanje sem mrtev, kajti že nekaj let nazaj sem v iskanju sebe zapustil Irsko in se preselil v New Orleans, kjer živim in skušam najti tisti pravi navdih za delo še danes. Čeprav priznam, počasi me vse to mineva, nerad delam za denar, slikarstvo bi morala biti ljubezen, nekaj kar počneš zase, ne zato, da se lahko preživiš, in neizmerno si želim, da mi ne bi bilo potrebno delati po naročilu, temveč le tisto kar čutim. Ampak čustva na stran, verjetno mi to tako ali tako nikoli ne bo uspelo, ali pa bom to pač počel, ko me za nekaj let vtaknejo v zapor, kjer imaš hrano in posteljo tako ali tako na voljo.
    ''
    for your information: OISIN is pronounced as: oh-sheen


[Only admins are allowed to see this image]

my name is OISIN and i'm 24 years old.
i'm in the rpg business for A BUNCH OF years, you can also find me under the name of N/A.

[Only admins are allowed to see this image]
credit to [Only admins are allowed to see this link] and [Only admins are allowed to see this link].
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

fitzgerald, oisin gideon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: fitzgerald, oisin gideon   fitzgerald, oisin gideon EmptySre Maj 30, 2012 7:16 am

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
 
fitzgerald, oisin gideon
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
 :: 
stari opisi,
-
Pojdi na: