ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 never let me go

Go down 
AvtorSporočilo
jacqueline campbell

jacqueline campbell


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 23/05/2012
Age : 28

never let me go Empty
ObjavljaNaslov sporočila: never let me go   never let me go EmptyNed Maj 27, 2012 12:09 am

jacqueline noelle campbell
[Only admins are allowed to see this image]
twenty-two, new orleans, louisiana,
weddings photographer, straight, artistic, strong
determined, stubborn, hardworking, loyal,
commitment issues, builds a wall around her

learn more about her [Only admins are allowed to see this link]. družino je izgubila v orkanu katrina, kar je na njo seveda močno vplivalo. potem je odšla živeti k sorodnikom na florido in se vrnila po končani srednji šoli. njena strast je fotografija, sicer pa se še vedno trudi, da ne bi mislila na vse, kar se je zgodilo. ne mara namreč samopomilovanja in raje gleda naprej. s svojo močno voljo, trmo in odločnostjo se je sčasoma postavila na noge, česprav so spomini še kako živi. seveda pa je na njej vse skupaj pustilo določene posledice. kot naprimer to da se ne zna prepustiti ljubezni, ker jo je strah delati kakršnekoli načrte za prihodnost in tako pobegne, ko stvari postajo preresne. ne želi si, da bi stvari prišle do nje, zato včasih deluje kot pravcata ledena kraljica. sicer pa ceni prijateljstvo, je zelo zvesta in ji to tudi ogromno pomeni. ne iščem nič kaj določnega, bi pa bila seveda vesela čim več drame, da napravimo stvari zanimive. smitten1
Nazaj na vrh Go down
 
never let me go
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
-
Pojdi na: