ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 styles, hannah charlotte

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
charlotte styles

charlotte styles


Število prispevkov : 7
Reputation : 0
Join date : 23/05/2012

styles, hannah charlotte Empty
ObjavljaNaslov sporočila: styles, hannah charlotte   styles, hannah charlotte EmptyČet Maj 24, 2012 5:42 am

[Only admins are allowed to see this image]
charlotte hannah styles

22 | new orleans | vet | straight | Lindsay Ellingson

i'm coming on like a hurricane, my lightning's flashing across the sky.
you're only young but you're gonna die, i won't take no prisoners won't spare no lives.


[Only admins are allowed to see this image]

    ''No pa smo spet na začetku. Tako kot vedno se očitno vse začne pri opisu. Sploh ne vem zakaj vas vse to tako zanima. Sem to kar sem zdaj. Moja preteklost ni ravno sijoča in o njej ne maram govoriti. No če že moram... Rodila sem se staršem, ki me nikoli niso razumeli. Vedno sem mislila, da sem se v tej družini verjetno znašla po naključju. Nič čudnega. Moji starši mi ne morajo biti ravno v vzor. Noben od njiju ni ravno nič posebnega. Za mojo prihodnost si praktično nista vzela nobenega časa. Nikoli nista bila name ponosna zaradi ocen. Nekaterim bi bilo to všeč, ampak verjemite, da si tega nebi želeli. Kljub temu sem bila v šoli ena izmed boljših. Živeli smo v manjši hiši poleg mesta. Moja starša sta bila oba frizerja. Nekateri si mislijo, da lahko s tem dobiš velik zaslužek. Moram priznati, da je to res, ampak če bi videli moja starša... Dela preprosto nista jemala resno. Zato pa tudi sem taka kakršna sem. Zagotovo sem pametna in inteligentna, ampak zagotovo nisem delavna. Vedno vse čakam do zadnjega hipa. To mi ni ravno v ponos, ampak kaj pa lahko naredim? Ona dva sta se spoznala tako. Oba sta bila polprečnika v šoli in tako sta v istem razredu pristala že v osnovni šoli. Kolikor mi je znano sta si bila vedno všeč, ampak povedati sta si to upala zelo pozno. Super sta se ujela. Od zmeraj sta bila prijatelja. Nič čudnega pravzaprav sta enaka. Njuni družini se nista marali. To me malo spominja na moderno Julijo in Romea. Samo, da se seveda ni tako dramatično končalo. No torej, pobegnila sta skupaj in se tam že zelo mlada poročila. Tam sem 'ponesreči' nastala jaz. Mama in oče sta bila tega dneva zelo vesela. Jaz jima otroka res ne bi priporočala, saj že sama zase težko skrbita. Vedno sta si poskušala biti dobra starša. Glede tega sem prav malo ponosna na njiju. Pa kljub temu. Jaz nisem imela od tega nič kaj lepega otroštva. Ne zamerim jima, ampak mislim, da bi res morala malo bolj misliti. Da se že tako mlad poročiš in imaš otroka je res nesprejemljivo. Potem pa poglej kje sta pristala. Prav nič nisem ponosna na te gene. Moji stari starši so res morali imeti več soli v glavi. Skoraj nič jima nisem podobna. Ponavadi sem bolj jaz skrbela za njiju. Kdo bo skuhal kosilo? Jaz. Kdo bo počistil hišo? Jaz. In to se je ponavljajo skoz. S tem sem pridobila veliko izkušenj, ki jih še nekateri odrasli (to leti pred vsem na moja starša) še zdaj nimajo. Pa saj je vseeno, no bom nadaljevala z opisom zdaj. Nisem imela ravno veliko ponosnih stvari v svojem otroštvu. Nobenemu se ni zdelo, da bi bilo dobro, da bi me vzpodbujali. To me je kratko malo spravljalo ob živce. Če sem bila v šoli dobra je bilo enako kot če bi bila slaba. Kljub temu sem lahko prišla na katero koli od šol, ker sem imela res odlično povprečje. Izbrala sem si smer biologija, ampak moram priznati, da mi je včasih kar malo žal. Tam je toliko fizike, kemije in tega. Kdo pa mara to? Nihče. Nekako sem se prebila čez z dobrimi ocenami, ampak komu mar. No pa še skoraj nič nisem povedala o svojem izgledu. To vas bo verjetno malo bolj zanimalo, saj tukaj res nimam o čem nakladati. No torej, imam svetle lase, ki so kar dolgi. Moje oči so temno zeleno modre in vedno dosežejo kar hočejo. Še sploh če se zraven še očarljivo nasmehnem. Moje oči so obkrožene z dolgim slojem trepalnic. No pa se vrnimo k nasmehu. Imam navadne simetrične ustnice, ki so večino časa ukrivljene v rahel nasmeh. Imam pravzaprav kar lepe obrazne poteze. Sem še kar velika in na svojo postavo sem kar malo ponosna. Vem, vem to izgleda že malo važno, ampak kaj če je pa res. Lahko verjamete skoraj vsem kar sem napisala. Priznam, imam veliko slabosti, ampak lažem pa pač ne. Ravno to na ljudeh sovražim še bolj kot ponavljanje. Vem, da se sliši neumno, ampak meni gre ponavljanje preprosto tako na živce. Ko se ravno spomnim nekaj genialnega in povem svoji prijateljici. Že naslednji dan to začne delati. Oh, to tako sovražim. Pa ne mislite, da sem nora. Mislim, saj sem malo. Ampak zagotovo ne na tak način. No tukaj pa moj opis prihaja k koncu. Ne vem kaj vam lahko še povem. Če vas še kaj zanima boste odgovor sigurno našli v besedilu. ''


[Only admins are allowed to see this image]

my name is EMA/RAINBOW BUNNY and i'm 13 years old.
i'm in the rpg business for 2 years, you can also find me under the name of -.

[Only admins are allowed to see this image]
credit to [Only admins are allowed to see this link] and [Only admins are allowed to see this link].

_________________
Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

styles, hannah charlotte Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: styles, hannah charlotte   styles, hannah charlotte EmptyČet Maj 24, 2012 11:59 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
 
styles, hannah charlotte
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
 :: 
stari opisi,
-
Pojdi na: