ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 dark clouds gathering above and me,

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyTor Maj 22, 2012 9:13 am



[Only admins are allowed to see this image]

D O Y O U R E M E M B E R ?

BECAUSE I DONT AND IT'S MAKING ME LOOSING MY MIND
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



ellie, dekle s širokim nasmeškom, iskrico v očeh in glavo, ki včasih preprosto zablokira.
je neverjetno trmast in vztrajen človek, kajti ko si nekaj enkrat zada potem to tudi doseže.
pred sedmimi leti se ji je življenje porušilo in znašla se je v temi, brez kakršnega koli
spomina, ki bi se ga oklenila – z izjemo nevihte, vode in kosa lesa, ko se ga je oprijemala, kot
da gre za življenje. kar na lepem se je znašla na neznani zemlji, med neznanimi ljudmi
in samo njena trma je bila zaslužena, da si je na novo zgradila življenje in postala uspešna.
sedaj, leta po katastrofi, pa se je po čistem naključju vrnila v rojstno mesto, kjer je povzročila
cel kup težav. je zelo strastna in intenzivna oseba, ki vse občuti zelo močno, hkrati pa zna biti
pošteno nepredvidljiva. en trenutek šaljiva, nasmejana in igriva, v trenu očesa pa jezna, hladna
in predvsem maščevalna. je človek dejanj in ta, tako kot tudi njen jezik, pogosto prehitijo
njene misli, kar jo tu in tam privede do nerodnih situacij, a je dovolj iznajdljiva, da najde pot iz njih.
je zelo inteligentna, po drugi strani pa tudi nerodna in jo je dokaj lahko zmesti. in zmeda, ki je nastala,
ko se je razvedelo, da je pravzaprav maxine, dekle, ki so jo zaradi iskalne akcije nekaj
mesecev kazali po poročilih, jo neverjetno bega. še toliko bolj zato, ker se o tem delu življenja
ne spomni praktično nič.

wanted!?
friends, lovers, enemys, vse našteto možno
in nadvse zaželjeno tudi s predpono ex. + whole lot of drama, of course!


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


CONNECTIONS;
ALEXANDER as lover she can't remember
CLYDE as friend she tries to help
AENEUS best friend, the only person she can trust
SETH as weird guy she's atraccted to
VICTORIA as ex best friend/roomie with some drama
CYMILLE as best friend she cant't remember, rival


Nazadnje urejal/a ellison menora Ned Maj 27, 2012 11:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyTor Maj 22, 2012 5:03 pm

nisem si morala pomagati, da ne bi zajela sape ob tvojem opisku... podobnega lika nisem zasledila še nikoli prej in sem čisto presunjena, hkrati pa se mi je utrinilo kar nekaj idejic.
torej, si za kakšno povezavo?
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptySre Maj 23, 2012 12:41 am

    well, thank you very much. ^^
    in seveda da sem za povezavico, še posebno, če imaš idejo! smitten1
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptySre Maj 23, 2012 1:08 am

it's OK.
torej, mogoče sta bili ellison(ko je bila še maxime)in cymille nekoč najboljši prijateljici, pa se zdej srečata in cym značaj njene bivše bff ni več všeč in postaja nekam sovražna do nje in sumi da to sploh ni tista maxime ki jo je poznala in se hoče na vsak način prepričat, če je to res maxime in potem vohuni za njo ali pa kaj podobnega. kaj praviš?
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptySre Maj 23, 2012 2:40 am

    hja, glede na to, da je ellie izgubila spomin po sedih letih verjetno res ni več ista, kot je bila prej, pa verjetno se tudi ne bi spomnila cymille. mogoče, da rečeva, da sta bili prej res najboljši prijateljici in je cymille cela navdušena, ko izve, da je to pravzaprav maxine (z n-jem, samo mimogrede. ;P ), potem pa ugotovi, da sta si postali popolni tujki, obe povsem spremenjeni in to cym ni ravno všeč. in iz tega razvijeva nekaj v smislu rivals, da pravzaprav tekmujeta v praktično vsem, od oblek do fantov in še marsičesa drugega + kak zaplet pozneje, da bo bolj zanimivo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptySre Maj 23, 2012 3:27 am

zveni čudovito, pa oprosti za to z n-jem. včasih površno preberem Smile
torej, boš ti začela ali naj jaz?
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptySre Maj 23, 2012 4:51 am

    bi se ljubilo tebi? ker začetki niso ravno moja stvar, pa še matematiko pišemo in se je treba najprej temu posvetiti. Razz lahko pa počakava in jaz začnem v petek, as you wish. ^^
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptySre Maj 23, 2012 5:04 am

bom kar jaz, itak se mi ne da učit pa tudi domače naloge mi ni treba naredit k mamo jutri špotrni dan,
matematiko pišete v petek? čudno, mislim da mi tudi,
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 30

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyPet Maj 25, 2012 5:31 am

    ' smitten3 ' should do just enough for you, but since it would be rude.. ^^

    a lahko dobim košček tvoje ellison? honeybee, i lurw her so much. srcek
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyPet Maj 25, 2012 5:56 am

    sure you can! smitten2
    si imela mogoče že kaj v mislih or do we need some brainstorming? ;3
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 30

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyPet Maj 25, 2012 6:08 am

    oh honey, we do need some serious brainstorming. ne vem, he can be a good ex-friend, he can be a bestie who tried to help her ever since her little accident. or they could be new what-nots. ne vem, do help me out, please. :3
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyNed Maj 27, 2012 1:58 am

    i acctually like this bestie who's trying to help thing. smitten2
    perharps na stil, da sta se ujela še preden se je razvedelo, da je ona tisto izgubljeno dekle in je on v tem trenutku nekako edina stalnica v njenem življenju, edina oseba, na katero se lahko zanese? ker resnično rabim koga takega za ellie. :3
Nazaj na vrh Go down
gabriel donovan

gabriel donovan


Število prispevkov : 17
Reputation : 7
Join date : 19/05/2012
Age : 29

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyNed Maj 27, 2012 9:27 pm

    [Only admins are allowed to see this link]
    hurr you go and tyt. smitten3
Nazaj na vrh Go down
aeneus maxwell
fighting the gravity
fighting the gravity
aeneus maxwell


Število prispevkov : 101
Reputation : 26
Join date : 18/05/2012
Age : 30

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyPon Maj 28, 2012 6:23 am

    uh, ne vem koliko bo on lahko njena stalnica, ker je tako zjebana oseba. pač njegovo patetično življenje, njegov alkoholizem in za povrh še ta novopridobljena demonskost.. ne vem no, koliko bi lahko bil bestie, ki ji še zdaj stoji ob strani. v mislih sem imela bolj nekdanjega bestija, ki ji sicer zdaj skuša pomagat, čeprav bi bilo pomoje fino, da vpleteva tudi njegovo novo zlobno naravo? chuckle
Nazaj na vrh Go down
zara ruterford

zara ruterford


Število prispevkov : 46
Reputation : 3
Join date : 26/05/2012
Age : 29

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyČet Maj 31, 2012 4:10 am

    woo she's amazing! smitten1 mogoče kej za lovely sariah? :3
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyČet Maj 31, 2012 4:16 am

    of course! and, just got to say, sariah is love too. smitten2
    si imela že kako idejo or do we need some brainstorming? ;3

    & aeneus, i terribly sory ampak nisem videla, da si napisala - sicer pa, ti pošljem zs pa bova že spackali skupaj nekaj dostojnega. ^^
Nazaj na vrh Go down
zara ruterford

zara ruterford


Število prispevkov : 46
Reputation : 3
Join date : 26/05/2012
Age : 29

dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, EmptyČet Maj 31, 2012 4:59 am

    vsekakor bova potrebovali brainstorming :3 te v bližnji prihodnosti ujamem na msn-ju smitten1
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





dark clouds gathering above and me, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dark clouds gathering above and me,   dark clouds gathering above and me, Empty

Nazaj na vrh Go down
 
dark clouds gathering above and me,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» the dark is coming...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: and it makes me wonder :: 
how everything still turns to gold,
 :: 
pre-apocalypse,
-
Pojdi na: