ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 can't escape this now, unless you show me how

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyPet Jul 12, 2013 12:47 am


grace jezebel daniels,
23-year-old human exorcist, sworn to hate and born to survive

exorcist, demon-hater, strong, sarcastic, lonely, weak and tired on the inside, realist, faithfull, vengeful

they say it's what you make, i say it's up to fate
zgodovina:
čeprav bi morala biti grace po letih sodeč še mlado in neizkušeno dekle je nobeden od pridevnikov ne zadene dovolj dobro. neizkušenost je pustila za seboj še najstniških letih, izkušenost, ki sije iz njenih oči, pa vedno znova razbije mladost, ki je sicer zapisana na njenem obrazu. je dekle, ki ve, da mora biti močno ter nedotakljivo in se za to trudi z vsakim vlaknom svojega telesa, a je v sebi pravzaprav veliko krhkejša in bolj utrujena, kot je pripravljena priznati. na prvi pogled je običajno dekle, a s svojim cinizmom hitro pokaže, da ima a seboj dolgo, grenko zgodbo. demone in podobno golazen sovraži bolj, kot je sposobna razumeti, ljudi, ki z njimi sodelujejo in jim služijo, pa le kanček manj. še vedno goreče verjame v boga, angele pa po vsem, čemur je bila priča, povsem prezira. pri svojih izkušnjah upanja v ljudi skorajda več nima, si pa po drugi strani goreče želi, da bi imela nekoga, ki bi mu lahko zaupala in ga ljubila, kljub temu, da bi ga, idealistična kot je globoko v sebi, raje odvrnila od sebe kot spravila v nevarnost. je človek, ki ga nikakor ne moreš točno določiti; enkrat molčeča in hladna, drugič zgovorna, in prijazna, tretjič močna in sarkastična ter včasih, čeprav le redko, nemočna in predvsem osamljena. vse to je gracie, dekle, ki okoli vratu nosi majhen, srebrn križ in pod roko sveto pismo, pa čeprav ga zna na pamet.

kar bi to čudovito dekle potrebovalo bi bilo vsekakor nekaj demonov, ki bi jih vneto skušala izbrisati iz obličja zemlje, pa čeprav ji to zaradi različnih razlogov ne bi uspevalo; demonko, ki si je prisvojila telo njene mame – hudge drama possibilities  over here!; nekoga, ki bi ji prirasel do srca še preden  bi vedela, da je pravzaprav nadnaravno bitje – starcrossed lovers varianta; kakega prijatelja/prijateljico, ki mu nikoli ne bi popolnoma zaupala, da bi bil/a edina oseba, ki bi jo še držala prisebno; … endless options!

connections,
your eyes, they shine so bright i want to save their light
someone as something,
someone as something,
someone as something


credits to ruby at picture to burn



Nazaj na vrh Go down
lysander al-naradef
fallen angel
fallen angel
lysander al-naradef


Število prispevkov : 268
Reputation : 66
Join date : 11/04/2012
Age : 30
Age : unknown / 33

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 16, 2013 8:24 pm

ahja, sth for lysander here, yes? ^^ nekaj morebitnih idej celo imam, whoah!
1. he sort of saved her ass one time. lahko da se je spravila k izganjanju kakega večjega zalogaja in se je vse skupaj odvrtelo v drugo smer. demon se je z vso silo spravil nadnjo in verjetno bi se precej slabo končalo, če ne bi vmes posegel lysander. because you know, she's kinda cute.
2. je imel neko povezavo z njenim očetom in ga je večkrat opazila tekom otroštva, kako izginja v njihovo klet. morda kaka izmenjava informacij ali kaj podobnega. je tudi opazila, da se v nekaj letih ni niti malce spremenil in je tako sklepala, da človek vsekakor ne more biti. morda je imel celo dogovorjeno srečanje z očetom tisti dan, ko ga je ona ubila in ji je pomagal s truplom ter vsem, potem pa izginil neznano kam.
3. tisto sveto pismo, ki ga ona nosi pod roko bi mu bilo blazno pri srcu. ves čas svojega dejanskega službovanja v nebesih je bil več kot samo zvest in je vero ohranil vse do zdaj - kljub vsemu, kar so ga ostali spravili skozi, kljub vsemu kar je videl. tako da bi ju tole verjetno povezovalo.
Nazaj na vrh Go down
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 5:16 am

glede na pomanjkanje ne-nadnaravnih vrst rabim za jakea še enga čist navadnega civilista. what dou you say, imaš kakšno mesto fraj? ;D
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 9:26 am

    @ lysander: yes, please! he's a hottie, so i can't really resist in mogoče celo lahko skombinirava to vse troje? recimo, da je imel on res neko povezavo z njenim očetom in se je vse od njenega otroštva vsake toliko pojavil pri njih doma, zaradi česar ga je bila vajena in ni bila čisto sovražno nastrojena proti njemu, pa tudi pomaga ji potem s truplom, kot si rekla. lahko tudi rečeva, da je bila ona na začetku po očetovi smrti še čisto preveč zaletava in se je res lotila veliko prezahtevnega demona, pri čemer ji je lysander v bistvu rešil življenje, potem pa spet izginil in se je zadeva kasneje še nekajkrat ponovila. vsakič se pojavi, ko ji gre res za nohte in jo reši, potem pa izgine, zaradi česar bi imela ona najverjetneje crush nanj, ker bi bil na nek način pravzaprav njen vitez na belem konju. zdaj pa se lahko on spet pojavi, ko se ona loti česa neumnega, ampak ga ona ustavi, preden bi uspel spet izginiti, ker je na nek nalin edina vez z očetom, ki ji je še ostala. zdaj ne vem, kako bi on gledal nanjo, ampak ona bi po vsej verjetnosti hotela z njim navezati neki stik, mu zaupati, on pa bi jo hladno odbil in bi mu to zamerila, zaradi česar bi se bolj ali manj nalašč spravljala v vse možne nevarne situacije, samo da bi mu kradla živce?

    @ jake: uh, milo. :3 prostora kolikor hočeš, tako da si imel mogoče kako idejo or do we need some brainstorming? (:
Nazaj na vrh Go down
connor ackles
all the way from hell
all the way from hell
connor ackles


Število prispevkov : 42
Reputation : 2
Join date : 22/07/2013
Kraj : hell
Age : 25/398

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 9:40 am

jst mam eno idejico Very Happy pač connor in grace bi se lah srečala na nekakšni prazni ulici o. na nekem zakotnem mestu in grace bi videla connorja zasliševati nekega tipa, ki bi ga nato tudi hladnokrvno ubil. in pol bi mjbi ona padla al nwm točno kaj, da bi jo opazil. in seveda, ker sam prezira človeško vsto bi jo nekako stisnil ob kot in skoraj da ubil dokler ona ne bi začela recitirati karkoli pač izganjalci recitirajo xD in on bi biu čisto šokiran ker bi ga bolelo in bi jo nwm..udaru al neki, da bi nehala. ubistvu mam sam du tuki narejeno in če ti je ušeč bi bila vesela, če bi dokončala začetek ideje xD če imaš pa kaj boljšega, pa z besedo na dan.
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 9:44 am

    @ connor: v bistvu mi je prav všeč tole. :3 čisto lahko izpeljeva ta del, ne bi nič dodajala, razen mogoče tega, da je on v jezi, ker ji ga je uspelo spraviti na kolena pograbil njeno sveto pismo - stvar, ki ji pomeni največ od vsegar kar ima, zaradi česar bi ga ona začela neusmiljeno loviti, njega pa bi njena vnema zabavala in bi se igračkal z njo, jo mučil na svoje sprevržene načine in seveda držal stran od tistega kar hoče. sounds cool? (:
Nazaj na vrh Go down
connor ackles
all the way from hell
all the way from hell
connor ackles


Število prispevkov : 42
Reputation : 2
Join date : 22/07/2013
Kraj : hell
Age : 25/398

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 10:11 am

oks ^^ sam an konc bi mogla zbežat, ker če ne bi jo res kr lepo ubiu

bi lepo prosim začela?
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 10:20 am

    @ connor: ja, bova konec potem dorekle, ko prideva tako daleč. in a bi lahko ti prosim začela? mene zdaj teden dni ni bilo in mam še cel kup starih dolgov zaporavnat...
Nazaj na vrh Go down
connor ackles
all the way from hell
all the way from hell
connor ackles


Število prispevkov : 42
Reputation : 2
Join date : 22/07/2013
Kraj : hell
Age : 25/398

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 10:23 am

bom. ampak bom pisala dougo ker zraun pišem quick rpg Very Happy
Nazaj na vrh Go down
jake davenport
time is running out
time is running out
jake davenport


Število prispevkov : 36
Reputation : 3
Join date : 14/07/2013

can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how EmptyTor Jul 23, 2013 8:29 pm

grace daniels je napisal/a:

    @ jake: uh, milo. :3 prostora kolikor hočeš, tako da si imel mogoče kako idejo or do we need some brainstorming? (:


will think about it in ti pošljem ZS ;D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





can't escape this now, unless you show me how Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: can't escape this now, unless you show me how   can't escape this now, unless you show me how Empty

Nazaj na vrh Go down
 
can't escape this now, unless you show me how
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: if you listen very hard :: 
when all are one and one is all,
-
Pojdi na: