ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 i saw a fallen angel times ago;

Go down 
+2
marnie danes
siobhan fellowes
6 posters
AvtorSporočilo
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 12:20 am



siobhan rebecca fellowes;

i saw a fallen angel times ago; Siobhan


novinar o siobhan. "morala je imeti komaj tri leta, ko so jo starši našli sredi gozda po več urni iskalni akciji. pravijo, da je kar iz nenada odšla od doma in se pojavila v več kilometrov oddaljenem gozdu, pa vendar ni bila niti malo dehidrirana, izčrpana ali poškodovana. tisti, ki so jo našli tistega dne pravijo, da je bila zgolj prestrašena nad takšnim odzivom ljudi, ki so jo potem ko so jo našli seveda želeli odpeljati. njena trma je bila že v zgodnjih letih nenormalno močna in zdravniki so bili mnenja, da so jo starši morda nekoliko preveč razvadili. kakorkoli že, po tistem dogodku ko naj bi se izgubila, je govorila samo še o nebeških angelih in o ženski, ki jo je odpeljala v gozd in ji govorila o tem kako čudovito je vse skupaj in o tem, da angeli zares obstajajo. policija je seveda takoj začela s preiskovanjem vseh plavolasih deklet v okolici, a nobena ni bila niti približek tistega h čimeru se je deklica namenila. vsi so bili mnenja, da jo bo ta norčavost kmalu minila, a ker tudi po več letih vsemu ni bilo videti konca so se zdravniki skupaj s starši odločili, da je najbolje, da komaj sedem letnico raje zaprejo in jo rešijo z kupom debelih tablet, ki bi ji olajšale življenje."

siobhan o tistem dnevu. "pravijo, da sem že kot otrok trpela za neko redko psihično boleznijo, ki mi je omogočala, da sem imela nenavadna videnja in sem se zato zatekala k dejstvom, da sem res videla angela. ko sem bila manjša sem bila trdno prepričana v to, da se mi je takrat res prikazal plavolasi angel in mi pokazal kako čudovita znajo biti takšna bitja. celo danes se spominjam redkega vonja vrtnic in vonja perja, a hkrati je vse to počasi začelo izginjati. tablete in leta govorjenja o tem, da sem nora so pač obdelala svoje in morda imajo ljudje prav. morda je res šlo za neizogibno teorijo o tem, da sem umsko bolana."

mama. "siobhan je prišla iz bolnišnice kmalu po tem, ko je dopolnila osemnajst let. videti je bila boljše in zdravniki so ji predpisali vrsto zdravil, ki jih mora jemati izven bolnišnice. z možem sva bila nekoliko v skrbeh saj je včasih še vedno govorila o demonih, angelih in raznovrstnih bitjih, ki kakopak ne obstajajo. res ne vem kje sva zgrešila, ko sva jo pri treh letih pustila samo, pa vendar mora obstajati razlaga, da jo je tisti gozd spremenil. še malo poprej je bila normalna, potem pa wop! naša siobhan je odšla. in prišla je popolnoma drugačna različica ljubke rjavolaske. njen odnos se je spremenil in nekaj je bilo v njenih očeh, kar jo je naredilo zmešano. morda... morda, pa to niti nikdar ni bila najina hčer."

prijateljica iz bolnišnice. "um, jaz... um, kje je danes? ne vem. vsake toliko časa mi piše dolga, zares dolga pisma. sedaj je. v ameriki. ali pa španiji. hh, ne, ne prepričana sem, da je odšla v ameriko. nekaj mi je pisala o tem, da ji je tisti angel nekoč govoril o nekakšni apakaplipsi, ali pa je bila apokalipsa. ne vem. rekla je, da je dobila delo v neki znosni restavraciji in da ima celo svoje stanovanje. pisala je o tem, da je na sledi neki vrsti demonov in da upa, da bo lahko odkrila tudi angele. to je vse kar vem."



connections,


Nazaj na vrh Go down
marnie danes
with the beast inside
with the beast inside
marnie danes


Število prispevkov : 21
Reputation : 9
Join date : 11/07/2013

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 12:24 am


    boo!
    we need to figure something out. marnie could definitely have some fun with siobhan. :3
    čeprav totalno ne prenese človečkov in bi znala bit čisto nastrojena proti njej, bi se ji lahko usedla v srce (oh, saj ga nima zares, ampak dobro lol). uhhh, razen če imaš ti kaj boljšega v mislih?

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 12:34 am

    uf, yeah i have an awsome idea! jaz si predstavljam, da bi bila sedaj siobhan že precej blizu temu, da pride na sled demonom in s tem tudi angelom, ki si jih tako zelo želi najti. soo šele sedaj sem dojela, da je moja siobhan nekakšen videc or smth, samo tega se itak ne bo zavedala. kakorkoli, lahko da bi pač morda siobhan po nesreči prekrižala pot marnie in bi bila popolnoma prestrašena ker bi se ta vedla precej vzvišeno, nasilno in morda bi mislila, da je to njena nova igračka. potem pa bi jo siobhan znala očarati s svojo jezikavostjo, s tem da bi jo celo prepoznala kot demonko in da bi njen strah izginil kar bi seveda marnie dalo misliti, da mogoče še ni čas, da je to njena žrtev pač pa bi v njej videla kot kako seks igračko in siobhan bi se ji preprosto prepustila ker bi bila mnenja, da bi tako lahko morda prišla do angelov. anyway, sorry če sem preveč zakomplicirala hihi chuckle 
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 12:48 am

    no need to say i love siobhan to guts, she's awesome :3
    po mojem bi se našlo kaj super zanimivega za njiju, since maks is an angel and everything, yeh? wowowow, danes sem sicer brez idej ampak so itak vsi vaši liki beyond awesome in bi se ubistvu z vsemi dalo naplest nekaj zanimivega so yeah, please, take him! <3
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 1:36 am

    sure, i'd like that! jaz si ju drugače predstavljam kot kaka drinking buddys, ki bi vsake toliko časa spala skupaj. mogoče bi ji on lahko razlagal kako je biti angel oziroma kako oni pravzaprav živijo in lahko bi ji govoril o lizzy, since she knows all about it and since she know he is angel!
    i know it's not really good idea but still srcek 
Nazaj na vrh Go down
marnie danes
with the beast inside
with the beast inside
marnie danes


Število prispevkov : 21
Reputation : 9
Join date : 11/07/2013

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 1:41 am

    ujaaa, i like that. (:
    siobhan bi bila torej njena seks igračka, s tem da verjetno marnie najprej ne bi vedela, s kakšnim razlogom se ji tako podreja, potem pa bi morda to celo ugotovila in bila razjarjena kot hudič. Razz
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 1:47 am

    wii, that would have been perfect! will you start or should i?
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 1:50 am

    awh yes! pa mogoče bi se celo nekoliko navezala drug na drugega, ker je siobhan res blazno zanimiva oseba in bi bil maks mogoče očaran nad njo, on pa bi jo že itak fasciniral ker je angel, you know. in ravno zdaj se pmjam z avo, da bi ona poskusila najt njegovo šibko točko ki bi bila lahko človeška ljubimka, ki bi jo imel rad, and that could be siobhan if you're up for it :3 pa bi se potem še naprej dogovorili and all <3
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 1:52 am


ti lahko še jaz vštulim gracie za povezavo? se mi zdi, da bi tidve znaili biti prav zabavni, ko siobhan po eni strani obožuje angele, grace pa jih po drugi strani prezira, ker niso bli sposobni demonov spraviti tja, kamor spadajo?
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 2:01 am

    maksim. oh yes! :3 lahko da bi se pač ona skušala osredotočit na to, da bi čim več izvedela pač o angelih in o vseh teh bitjih med tem ko bi se maks navezal nanjo in morda ko bi pač poskušal imeti kaj več z njo bi se ona vedno znova umaknila in mu pač rekla, da si ne zasluži nekoga takšnega kot je on. in ne vem saj tu se da drugače še veliko naplesti. potem če bi res imele nekaj časa to povezavo bi lahko morda siobhan mislila da je noseča. of course she wouldn't be, ampak v tistem trenutku bi bila oba precej šokirana in bi ona pričakovala od njega, da bo pobegnil med tem ko bi on storil ravno obratno. kaj pa vem, jaz si jo predstavljam kot da bi ga na začetku tolerirala kot prijatelja, potem pa ko bi imela kaj več kot samo to bi pa ona skozi samo čakala kdaj bo odšel in jo pustil. if you know what do i mean, smitten1 

    grace. oh sure! she sounds so amazing! nekako bi lahko siobhan v tem primeru igrala tisto naivno punčko, ki bi se ob grace počutila ogroženo med tem, ko bi si plavolaska prizadevala, da bi jo spravila stran od angelov in demonov ker je morda bila to njena obljuba sami sebi. lahko kaj pa vem, da sta se spoznali ob an-inem prihodu v mesto in sta bili še kar znosni prijateljici potem pa je bila morda predvsem grace tista ovira za siobhan, ki ji je kvarila veselje. nenazadnje je lizzy, ki jo ima za lastno mamo, angel in to siobhan samo še bolj spodbuja k temu, da se vtika v zadeve v katere se ne bi smela. hope you will like it, but still help me out! :3
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 2:07 am

    yes, razumem kaj hočeš povedat, it would be so cute :3 bi ga ona skoraj podzavestno odrivala, češ 'itak boš odšel, raje pobegni zdaj ko sem pripravljena', njemu pa ne bi bilo jasno, zakaj tako misli. bi jo vedno podpiral and all, seveda bi imela twiste in vse ampak vseeno bi ji stal ob strani. awh nevem, meni se to blazno dopade, a bi kar začeli kje? <3
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 2:14 am

    yes, that would be perfect! we can perhaps start in her room, when it will be open? or perhaps on beach, wherever you would like. :3
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 2:23 am

    lahko kar v njeni sobi, mogoče že ko ona misli da je noseča ali pa prej, whatever you want :3 could you maybe start? kadarkoli imaš čas, ni nujno da takoj smitten3
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 2:27 am

    we can start with causal sex and perhaps talk about angels? ne bi šla takoj na nosečnost, morda bi prej lahko delali malo na njunem odnosu in morda v kakem drugem pogovoru ko bi ji on omenjal da bi rad kaj več bi ga ona odrivala. and later we could involved pregnancy, okey?
Nazaj na vrh Go down
maksim belov
loving for the sake of loving
loving for the sake of loving
maksim belov


Število prispevkov : 63
Reputation : 14
Join date : 03/07/2012

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 2:32 am

    'kay, i'm good with it! and i would really love you forever if you'd start, whenever you want as i already said <3
Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyPet Jul 12, 2013 2:36 am

    i will start and will let you know where [in her room obviously]. :3
Nazaj na vrh Go down
grace daniels
to them these streets belong
to them these streets belong
grace daniels


Število prispevkov : 73
Reputation : 11
Join date : 22/05/2012
Age : 29
Age : 23

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 4:21 am


tmogoče bi lahko bili celo roomies! nevem, nisem še ugotovila, kako ta stvar tu funkcionira. xD kakorkoli, ja, mogoče bi grace res spustila ta svoj zid za an, ker bi se ji zdela zgubljena in bi ji na nek nalinprirasla k srcu, mogoče sta bili celo prijateljici, preden se je začelo vso to sranje z angeli? lahko bi siobhan celo skušala najprej grace prepričati, da so angeli pravzaprav dobri in prijazni in so on, potem pa bi grace naenkrat znesla celi kup obtožb nad njimi in bi se na smrt skregali? sicer bi po moje tu lahko špe en zaplet dodali, ampak to lahko dodava tudi, ko prideva do tega. ^^ bi žačeli kar midve? :3
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 5:20 am


    hi there! i hope you still have some room left, cause i'd be glad to have something between cym and that beauty of yours <3

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 6:00 am

    grace. jaz sem za, that sounds awsome. daj se claimaj v moji sobici in sva lahko magari roomies in kar začneva. would you? :3

    cymille. sure! :3 did you have anything in your minds?
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 7:14 am


    če prav razumem, je siobhan (really liking that name, like the vampire from breaking dawn) kot mala videla angela? no, imela sem nekaj v mislih, da je cym dobila od glavih v peklu nalogo, da 'iztrebi' dekle, takoj, ko se ji ponudi priložnost, že samo zato ker so tam spodaj prepričani, da bo začela sodelovati z angeli, takoj ko jih najde, in da bi v to potegnila še druge ljudi, kar bi na koncu lahko pomenilo to, da nebesa zmagajo oz. se tehtnica prevesi v drugo stran or smth.
    i know it's pretty lame, so if you might have anything else?

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 7:52 am


    that is an awsome idea but we have a problem. pač če bi se cymille res odločila, da jo iztrebi bi ona povsem z lahkoto to tudi storila ker je siobhan bolj ranljiva. sedaj lahko da bi se cymille res spravila nanjo in jo morda siobhan zabode or smth but i am not sure what would that do to your girl :3
    umm, buuut we could change some things. lahko pač da bi cymille res njo želela napasti in bi siobhan začela tiho ihteti ker je zadnja stvar ki si jo sedaj želi; umreti. lahko da bi ji pač rekla nekaj stvari ki bi cymille dale misliti, ker brez skrbi siobhan ve o demonih in o ljudeh ki so jih obsedli veliko več kot si misliš. morda nekaj v zvezi s plesom. nekaj kar bi cymille naredilo za trenutek krhko, potem pa bi jo samo močno udarila/ranila, whatever in jo pobrisala stran. hihi, what do you think?
    oh and by the way, thank you. i actually saw that name in downton abbey and it's a name of some costume creator or smth, not really sure. smitten1  
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 8:59 am


    no, kolikor jaz vem, demoni ne morajo umreti in bi se verjetno pozdravilo kar hitro, ampak bolelo bi tako kot pri navadnem človeku (:
    ugh, sicer bi bilo težko, da bi cym naletela na nekaj, kar ni pričakovala, glede na to, koliko let krutosti in pobijanja je za njo, ampak siobhan bi res lahko izdavila nekaj takega o plesu in potem bi se znalo zgoditi, da jo vrže iz tirnic. morda celo izjavi kaj takega, mar nikoli nisi bila človek or something, in jo pol cym udari in izgine, potem se pa sama sebi zdi izjemno šibka, kar si je nekako prisegla, da nikoli ne bo, in ima že načrte za naslednjo srečanje itd.
    i already love it - so, who's gonna start?

Nazaj na vrh Go down
siobhan fellowes
i saw a fallen angel times ago
i saw a fallen angel times ago
siobhan fellowes


Število prispevkov : 117
Reputation : 11
Join date : 05/06/2012
Age : 27
Kraj : edinburgh, scotland

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 9:27 am

    well i would love you forever if you could start? :3
    sicer pa i totally agree s tistim kar si napisala, it shall be fun! smitten3 
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptySob Jul 13, 2013 11:26 pm


Nazaj na vrh Go down
-
love is lost on you
love is lost on you
-


Število prispevkov : 320
Reputation : 37
Join date : 11/04/2012
Age : 26
Kraj : new orleans

i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; EmptyNed Jul 21, 2013 9:51 pm

Nazaj na vrh Go down
https://ashes-to-ashes.forumsl.net
Sponsored content





i saw a fallen angel times ago; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i saw a fallen angel times ago;   i saw a fallen angel times ago; Empty

Nazaj na vrh Go down
 
i saw a fallen angel times ago;
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: if you listen very hard :: 
when all are one and one is all,
-
Pojdi na: