ashes to ashes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 trading my tomorrows for a single yesterday,

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
delilah henson
fall is long without wings
fall is long without wings
delilah henson


Število prispevkov : 20
Reputation : 1
Join date : 11/07/2013

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptyČet Jul 11, 2013 10:21 pm



delilah ava henson

draga sestrica,
žal mi je, da so se stvari tako končale. žal mi je, da ne bom tam zate, ko ti bo nekdo prvič strl srce. žal mi je, da ti več ne morem povedati kako zelo rada te imam. žal mi je, da te ne moram potolažiti. žal mi je. želim si, da bi lahko stvari spremenila, ti povedala kako mučno je opazovati kako si zaradi mene uničuješ življenje. se spomniš kako sem ti obljubila, da bom vedno tam zate? da ne bom pustila, da se ti zgodi karkoli hudega? to še vedno drži, našla bom način, da pridem nazaj in te obvarujem za kakršnokoli ceno.
i love you. always did, always will,
tvoja delilah.

za delilah je bilo po smrti najhujši udarec opazovati zlomljeno družino, ki jo je pustila za sabo. kajti za dekle, ki se je celo življenje trudila, da bi ugodila drugim in vse postavljala predse, četudi je pri tem največkrat z zlomljenim srcem ostala prav ona, ni bilo hujšega scenarija. vso življenje se je uklanjala volji drugim, bila je tisto dekle h kateri so vsi hodili po pomoč in so vedeli, da jim nikoli ne bo obrnila hrbta, nikoli ne bo zares jezna, kar so s pridom uporabljali. preveč je bilo dogodkov, ko je objokana ležala doma, čeprav se je naslednji dan vrnila z istim nasmeškom in obnovljeno vero v ljudi. takšna je pač bila, prehitro je zaupala drugim, sanjarila o tem kako bo postala svetovno znana balerina in bila celo na dobri poti k temu. a za nekoga, ki nikomur ni nikoli želel kaj slabega, je res ni čakala lepa usoda. nekega včera se je vračala iz baletnega treninga, ko jo je napadel moški. posilil jo je potem pa zabodel in pustil, da je izkrvavela v temačni uličici.

postala je angel, a ni prenesla pogleda na mlajšo sestro, ki jo je tako oboževala in je zaradi nje trpela ter si uničevala svoje življenje. zanjo bi naredila vse in tako je zapustila nebesa, da bi ji lahko še zadnjič stala ob strani ter jo obranila pred temnimi silami. žal neuspešno. njena sestra je vseeno postala demon, sama pa kot padli angel tava po zemlji, le lupina tistega nasmejanega, zasanjanega dekleta, ki so ga poznali včasih.

izgubila je vse, ki jih je ljubila, zato je zdaj zagrenjena, sarkastična in povsem nesrečna, a globoko v sebi še vedno tista krhka, nežna dušica, kot včasih. ne želi si več kazati svojih čustev in po smrti le težko zaupa komurkoli, sploh pa moškemu spolu, a zanjo bi potrebovala prav vse, dokler je zanimivo in polno drame. :smitten3:sex her up, she's yours for the taking!


a f f i l i a t e s
someone as something
someone as something
someone as something

THANKS TO OXYGEN AT PTB!


Nazadnje urejal/a delilah henson Ned Jul 14, 2013 3:17 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
isaac skarsgard
fall into these arms of mine
fall into these arms of mine
isaac skarsgard


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 12/07/2013
Age : 29
Age : thirty-one

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptySob Jul 13, 2013 1:07 am

    i hope you wouldn't mind, če ti jaz ponudim isaaca za karkoli. glede na to, da sta oba iste vrste, čeprav sta postala to iz povsem različnih razlogov, bi bla kakšna povezavica med njima že skoraj it's a must, torej kaj praviš? :3
Nazaj na vrh Go down
delilah henson
fall is long without wings
fall is long without wings
delilah henson


Število prispevkov : 20
Reputation : 1
Join date : 11/07/2013

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptySob Jul 13, 2013 9:28 pm



    yes, i would love that. zdaj lahko greva v dve smeri, prva je da sta se spoznala tukaj na zemlji, ko sta bila oba že padla angela in bi jo on ful rad spravil v posteljo, jo cel čas osvaja in ji tudi govori, da v resnici tudi ona ne more biti tako pure, kot se obnaša, ker je pač vseeno padli angel, tako da se ne razlikuje kaj dosti od njega ali kaj takega? ker pač ne pozna njene zgodbe in bi bila seveda drama, ko jo izve in ji morda celo pomaga, se med njima takrat dejansko kaj zgodi? ne vem, it could be fun.

    druga možnost pa je, da bi njeno zgodbo poznal in bi se spoznala že v nebesih, pa je bil on že od začetka nek njen zaveznik, ji pomagal skozi težke čase, bil tam zanjo in bi se tu ta njuna navezanost nadaljevala, ampak bi bila ona veliko bolj hladna ter zadržana, kar bi on skušal popraviti? idk, lahko greva tudi kaj čisto drugega, če si imela ti že kaj v mislih. (:

Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptySre Jul 17, 2013 9:15 pm



    well, hello there :3 i was thinking if there's any room for cym? cause i would love to see her and delilah (: sem najprej razmišljala da bi bili cym in delilah še sovražnici iz starih časov, ko je bila delilah še angel, potem sem pa spazila da v opisu piše nekaj o tem, da je bila del (if i can call her like that) nekoč na dobri poti, da bi postala balerina. ker v tem primeru, bi si lahko s cym delile strast do baleta, morda bi bili celo neke vrste tekmici or something like this,
Nazaj na vrh Go down
delilah henson
fall is long without wings
fall is long without wings
delilah henson


Število prispevkov : 20
Reputation : 1
Join date : 11/07/2013

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptySre Jul 17, 2013 10:59 pm



    i would really like that! lahko sta se poznali, ko je bila še človek in živela za balet, yes ampak takrat je bila delilah še pretty much goodie two shoes in ne bi nikomur storila nič slabega, kar je lahko šlo cym še toliko bolj na živce, sploh ker sta bili obe zelo dobri kar se tiče plesa? zdaj pa je delilah precej spremenjena, bolj odrezava in bi ji lahko končno malo vrnila, se odločila, da ne bo več pustila, da vsi hodijo po njej, kot je to puščala včasih? it could be fun, jo videti se preprirati, ker tega ni ravno navajena hh. pa lahko kasneje še dodava kakšno dramo. :3

Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptySre Jul 17, 2013 11:24 pm



    no, ker je del veliko mlajša od cym, bi se sicer lahko spoznale ko je bila del človek, ampak cym že zdavnaj demon (: ja, cym bi šlo izredno na živce, bi se ves čas primerjala z del, ko bi plesale, morda sta mogoče se takrat obe udeležili nekega baletnega tekmovanja in sta na koncu druga proti drugi tekmovali in je potem ena zmagala - v bistvu mi je vseena, katera - in bi potem ena lahko drugi zamerila itd. that would be awesome <3
Nazaj na vrh Go down
delilah henson
fall is long without wings
fall is long without wings
delilah henson


Število prispevkov : 20
Reputation : 1
Join date : 11/07/2013

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptySre Jul 17, 2013 11:47 pm

    v tem primeru bi raje videla, da bi ji cym zamerila, ker je bila delilah kot človek do vseh ful prijazna, je želela vsem ustreči etc. ampak ja, zdaj bi pa znala tudi ona biti veliko bolj ostra in nesramna. can we just start this than - in bi te lahko morda prosila, da ti začneš? lahko pa tudi mene počakaš, as you wish. (:
Nazaj na vrh Go down
cymille de light
dancing like the flames
dancing like the flames
cymille de light


Število prispevkov : 111
Reputation : 10
Join date : 19/05/2012
Age : 23

trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, EmptyČet Jul 18, 2013 12:08 am



    okay (: here you go & take your time :3

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





trading my tomorrows for a single yesterday, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: trading my tomorrows for a single yesterday,   trading my tomorrows for a single yesterday, Empty

Nazaj na vrh Go down
 
trading my tomorrows for a single yesterday,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» nothing lasts forever except yesterday

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ashes to ashes :: if you listen very hard :: 
when all are one and one is all,
-
Pojdi na: